З російського полону повернувся захисник з Рівненщини

31

Це Володимир Ососкало.

Із полону повернулися ще 60 захисників. Один з них – уродженець Дубровиччини, старший сержант Володимир Ососкало, розповідає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Наш прикордонник потрапив до полону у квітні в Маріуполі. І сьогодні він разом з іншими воїнами збройних сил, нацгвардії, Держприкордонслужби повернулися додому.

Читайте також:  Волонтерки та захисниці ЗСУ і ТРО знялися у кліпі на пісню Angy Kreyda «Буде тобі, враже, так, як Відьма скаже...»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я