Зимові шини: як правильно підібрати комплект?

234
Зимові шини

При виборі зимових шин необхідно враховувати кліматичні та дорожні умови, в яких відбуватиметься експлуатація шин. У більшості випадків при виборі необхідно враховувати стан доріг у зимовий період та кліматичну зону. Використовуючи сайт rezina cc, можна підібрати ідеальні варіанти шин за доступними цінами.

Рекомендації автолюбителям

На що потрібно звертати увагу при виборі шин?

  • Якість виготовлення шин. Купуючи шини, ви можете зіткнутися з таким явищем, що гума на одному колесі має різну товщину. В чому причина? Можливо, виробник вирішив заощадити на матеріалах. А може, такий шлюб виник у процесі експлуатації шин. Тому рекомендуємо вам перед покупкою звернути увагу на стан виробу, а саме на його протектор і внутрішню частину шини (дно).
  • Маркування шин. На самій шині має бути нанесене маркування, яке включає розмір шини, дату виробництва, а також торгову марку і модель. Крім того, маркування дозволяє зрозуміти, для якого типорозміру шин призначена шина.
  • Товщина протектора. Товщина протектора на шинах повинна бути рівна або перевищувати хоча б одну десяту міліметра. Крім того, чим товстіший протектор, тим стійкіша шина до проколів.
  • Якість гуми. До складу гуми входить каучук та різні добавки.

Шини, як і будь-який інший товар, можна купувати лише після того, як ви добре знаєте, що саме ви шукаєте. Тому перед тим як купити зимові шини, потрібно визначитися з тим, що ви хочете від зимового комплекту коліс: комфорту, безпеки, міцності.

Технічні характеристики

Зимова гума є м’якою, отже – комфортною. Проте за комфорт доводиться розплачуватися: під час їзди м’які зимові шини можуть ставати жорсткими – за температури нижче -7°С, що, природно, небажано. Звичайно, якщо ваш автомобіль вже не перший рік експлуатується на зимових шинах, то в цьому нічого не дивного.

Читайте також:  Економія прибирання — що впливає на вартість пилососа

Однак якщо ви хочете підвищити безпеку водіння, варто звернути увагу на зимові шини, які пропонують такі бренди, як Nokian, Continental, Dunlop, Yokohama та інші. Як правило, зимові шини мають спрямований малюнок протектора, який допомагає забезпечити як надійне зчеплення з дорогою, так і безпеку за найсуворіших зимових умов.

Якщо ви вибираєте зимові шини з міркувань безпеки, то вам має таке значення, наскільки вони міцні. Шини, якими ви хочете зупинити свій вибір, мають бути міцнішими. Але якщо ви хочете, щоб вони були більш м’якими і мали велику площу зіткнення із засніженою або зледенілою дорогою, то для цього немає необхідності переплачувати за гуму.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я