Зухвала витівка Кейт Міддлтон на церемонії вручення премії BAFTA змусила червоніти Вільяма

120

Принц Вільям та Кейт Міддлтон стали чоловіком та дружиною 29 квітня 2011 року. З того часу подружжя встигло разом з’їсти не один пуд солі. Маса спільних проектів, регулярні поява рука об руку, четверо дітей… Проте таблоїди не втомлюються мусувати тему нібито неминучого розставання пари. Ось тільки нещодавній, несподіваний і зухвалий вчинок Кейт Міддлтон на церемонії вручення премії BAFTA доводить: чутки про проблеми в сім’ї принца та принцеси Уельських дуже перебільшені!

Зухвала витівка: вчинок Кейт Міддлтон, що змусив усіх зненацька

Непрості стосунки

Бачиш, стосунки Вільяма та його коханої з самого початку були дуже бурхливими. Закохані то сходилися, то розлучалися. Досить важко бути дівчиною принца! Тут тобі і складнощі з етикетом, і постійні причіпки з боку родичів-аристократів. Але найчастіше Кейт дошкуляли пронозливі папараці!

Подейкують, найдовше розставання Вільяма та Кейт у 2007 році було викликано надмірною увагою британських журналістів до бідної дівчини. Люди очікували, що принц зробить коханій пропозицію. Але стежити за Вільямом папараці не наважувалися: з королівською родиною жарти погані! А ось Кейт такого захисту аристократи не надали.

Сімейне життя

Втім, якщо вірити королівським фахівцям зі зв’язків із громадськістю, більшу частину проблем подружжя залишило за бортом після початку спільного життя. Зазвичай, до заяв людей Букінгемського палацу публіка ставиться з підозрою. Всі ми пам’ятаємо, як вони розходилися з реальністю в історії принцеси Діани!

Але у принца Вільяма та Кейт Міддлтон все, схоже, і справді дуже непогано. За стільки років спільного життя будь-які складності обов’язково б випливли на поверхню. Але аж до початку розбірок з Меган Маркл герцог та герцогиня Кембриджські створювали враження справді щасливої ​​пари!

Читайте також:  Чому Кейт Міддлтон радять знайти хорошого косметолога і більше доглядати за собою

Нові складнощі

Після гучного розколу у королівському сімействі Кейт часто з’являлася на публіці відверто стомленою. Розбрат між Вільямом і Гаррі сильно вдарив по дружині принца. Журналісти підлили олії у вогонь: преса оперативно рознесла по світу слух, ніби чоловік хоче від Кейт п’яту дитину, а та, у свою чергу, вже зубами скрипить від нав’язаної ролі матері високородної родини!

Смішна подія

Ось тільки спільні виходи Вільяма з дружиною на публіку завдавали конспіративної теорії папараці удару за ударом. Навпаки, у людей складається враження, що принц і принцеса Уельські ще сильніше зблизилися через сварку з Гаррі та Меган. А грайливий вчинок Кейт Міддлтон на церемонії вручення премії BAFTA взагалі каменю на камені від мерзенних чуток не залишив!

Як відомо, етикет наказує аристократичному подружжю дотримуватися на людях чіткої дистанції. Ні тобі за руки взятися, ні в губи поцілувати… Вільям із Кейт рідко порушують правила етикету. Але на нещодавній церемонії принцеса Уельська не стрималася і грайливо ляснула дружина по сідниці перед камерами. Вільям зніяковів і навіть трохи почервонів, хтось із престарілих царедворців скривився, а шанувальники пари, навпаки, зраділи. Такі вчинки якнайкраще показують: у подружжя Уельських все чудово!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я