Зеленський запитує, чи Путін живий

88

Президент України Володимир Зеленський, мабуть, не зовсім вірить, що кремлівський лідер живий після чуток про нібито двійників Володимира Путіна. «Я остаточно не розумію, чи він живий», – сказав Зеленський з відеозв’язку на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, згідно з заявою.

Він сказав, що не впевнений, що 70-річна людина, яку показують на екранах, – це справжній Путін. Також неясно, хто ухвалює рішення в Росії, сказав 44-річний експерт з питання про можливі переговори між Росією та Україною про мир.

Путін та двійники

Начальник української військової розвідки Кирило Буданов одного разу сказав, що, на його думку, існує кілька двійників Путіна. Насправді Путін також одного разу сказав, що з метою безпеки в минулому йому рекомендували використовувати двійника на офіційних зустрічах. “Ідея виникла, але я утримався від використання двійників”, – сказав він.

Кремль вкотре відкинув сумніви Києва щодо існування Путіна. Для Зеленського існування Путіна та Росії було психологічною проблемою, сказав прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков. Чим швидше Київ зрозуміє, що і Росія, і Путін залишаться у майбутньому, тим краще буде для України.

Традиційна крижана ванна

За словами Пєскова, Путін прийняв крижану ванну лише у четвер. Богоявлення, свято хрестителів, відзначається у Росії 19 січня. Мільйони православних християн традиційно купаються цього дня в ополонці, щоб змити з себе гріхи.

Вже кілька років кремлівський лідер любить з’являтися перед камерою під час процедури. Проте цього разу фотографії не було.

.

Читайте також:  Вибори у Тюрінгії: зрушення вправо

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я