Здоров’я та добробут: як інтимні іграшки впливають на психологічний стан?

17
для дорослих

Гармонія в інтимному житті – це якщо не гарантія ідеального психологічного стану, то значна допомога у його здобутті. Сексуальне задоволення позитивно позначається на емоційному стані людини – з’являється впевненість у собі, підвищується настрій, та й імунітет піднімається за рахунок поліпшення кровообігу та зниження тривожності. Саме тому фахівці рекомендують і чоловікам, і жінкам вести регулярне інтимне життя. А якщо немає постійного партнера, використовувати спеціальні аксесуари з інтим-магазину.

Навіщо потрібні девайси для дорослих?

Відносини до інтимних пристроїв у суспільстві поки що неоднозначне. Мало хто має сміливість зізнатися у використанні таких девайсів. Існує думка, що подібні пристрої використовують тільки ті, хто не справляється в ліжку самотужки. Також багато хто думає, що всілякі штучки із секс-шопу потрібні виключно самотнім людям, які не мають особистого життя. Звичайно, це далеко не так, адже за допомогою інтимних іграшок можна не лише позбутися статевих проблем, а ще й розширити межі власної сексуальності.

Плюси застосування інтимних пристроїв для чоловіків та жінок:

  • підвищення лібідо;
  • зміцнення ерекції;
  • лікування аноргазмії;
  • зняття тривожності;
  • усунення комплексів;
  • посилення статевих бажань.

На жаль, досить багато жінок відчувають бажану насолоду від інтиму нерегулярно, тобто досягають піку задоволення не при кожному статевому акті. Найчастіше це пов’язано не лише з невмілістю партнера, але й з нестачею досвіду – ерогенні точки на жіночому тілі не збуджені. Інтимні аксесуари здатні за короткий час підвищити чутливість ерогенних зон. А це означає, що жінка зможе отримувати повне задоволення в ліжку завжди незалежно від якості ласок партнера.

Відсутність сексуального задоволення негативно відбивається на загальному стані. І, до речі, це стосується не лише жінок, а й представників сильної статі. Якщо чоловік вимушено цурається інтимних радощів, його статева функція може порушитися. Не допустити цього допомагає мастурбація. А займатися нею найзручніше, використовуючи девайси з інтим-магазину SexToys. Для чоловіків створюються спеціальні пристрої, що імітують різні види статевих дій.

Читайте також:  Швидкий обмін криптовалют: що потрібно для процедури?

Від яких проблем рятують інтимні пристосування?

Невідповідність розмірів партнерам може стати серйозною проблемою. Наприклад, чоловікові з великим статевим членом доводиться кохатися в стані постійного контролю, адже будь-який невірний рух здатний завдати біль партнерці. У такому разі досягти бажаного задоволення стає складно обом – чоловік боїться завдати дискомфорту жінці, а вона побоюється, що партнера захопить пристрасть і він забуде про контроль.

Впоратися з цією проблемою дозволяють спеціальні пристрої з інтим-магазину – насадки, що обмежують. При цьому зниження інтенсивності задоволення від фрикцій не відбувається, зате усуваються тривога та скутість. Якщо ситуація зворотна, тобто розмір пеніса не вистачає для задоволення жінки, допомагають насадки для збільшення. Інший варіант – вагінальні кульки, за допомогою яких підвищується тонус та пружність інтимної жіночої зони.

Лубриканти з різними ефектами можуть використовуватися для вирішення сексуальних проблем. Наприклад, стимулююча мастило допомагає партнерам досягти високого рівня бажання, що сприяє покращенню якості інтимної близькості. Якщо чоловікові важко протриматися в ліжку довго, на допомогу прийде лубрикант-пролонгатор. А звичайні зволожуючі мастила не допускають появи навіть найменшого дискомфорту обох партнерів у процесі активних рухів.

Інтимні девайси та психологічний комфорт

Найчастіше люди, які на даний момент не мають другої половинки або хоча б просто партнера для інтимних зустрічей, відчувають внутрішню дисгармонію. Трапляється, що розвиваються комплекси – людина починає вважати себе невдахою, нездатною привернути увагу протилежної статі. До цього додається сексуальна незадоволеність, що посилює становище – з’являється нервозність, дратівливість, може розвинутись депресія.

Девайси для дорослих – це найкращий засіб позбутися подібних переживань. По-перше, регулярні розваги з інтимними штучками не дадуть нудьгувати. По-друге, зникнуть комплекси з приводу своєї статевої неспроможності. По-третє, підвищиться чутливість ерогенних точок, що позитивно позначиться на лібідо. Все це призведе до того, що психологічний стан почне вирівнюватися, а це підвищить шанси побудувати справді щасливе особисте життя.

Читайте також:  Телескопічні кийки для самозахисту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :