Завтра у Рівному проведуть в останню путь Героя

31

Андрій Ярошик народився у селі Деражне. Навчався у місцевій школі, а за тим здобував освіту у Рокитнівському медичному училищі. По завершенню — вступив до Рівненського державного гуманітарного університету.

У професійній діяльності Андрій знайшов себе у бізнесі — займався реалізацією лако-фарбової продукції та супровідних товарів до неї.

Із перших днів повномасштабної війни росії проти нашої країни, Андрій добровольцем вирушив захищати Україну. Відтоді побував у одних з найгарячіших точок Миколаївщини та Херсонщини. Та, на жаль, обірвалося його життя на Донеччині в районі Бахмута.

Побратими розповідають, що Андрій був водієм групи, яка займалася евакуацією поранених. Як медик прагнув допомогти, врятувати життя воїна, але був вражений кулею снайпера…

48-річний солдат Андрій Ярошик загинув 12 грудня.

Усе життя Андрія було пов’язане із селом Бармаки та містом Рівне. У селі будував будинок, де нині мешкає молодший син з мамою. Старший син Героя, як і батько, зараз захищає нашу країну в лавах ЗСУ.

Добрий, компанійський, щирий чоловік, який був справжньою душею будь-якого зібрання. Саме таким Андрія пам’ятатимуть у Бармаках.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 27 грудня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі у Бармаках.

Рівненська міська рада

Читайте також:  Збитки катастрофічні: збирають кошти родині рівнян, в яких вночі згорів дім

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я