ЮНІСЕФ безоплатно передав Україні понад 200 тисяч доз вакцин для вакцинації дітей

5

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну понад 200 тисяч доз вакцин для дитячих щеплень. Ці вакцини передали безоплатно як гуманітарну допомогу.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я 21 грудня.

У відомстві зазначили, що Україна отримала 190 тисяч доз вакцини БЦЖ проти туберкульозу, а також 60 тисяч доз комбінованої вакцини для профілактики кашлюка, дифтерії, правця, гепатиту В та гемофільної інфекції типу b (ХІБ).

«Попри війну вакцинація дітей за Національним календарем щеплень продовжується. Завдяки цим вакцинам за один візит до лікаря дитина отримує захист одразу від п?яти хвороб», — зазначив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

За його словами, туберкульоз особливо небезпечний для немовлят, а п?ятикомпонентні вакцини надзвичайно актуальні в умовах можливих перебоїв з постачаннями.

«Під час війни вакцинація не просто не втратила актуальності, навпаки, захист від інфекцій став ще більш нагальним. Якщо у вашому населеному пункті є доступ до послуг з вакцинації — скористайтеся цим, не відкладайте щеплення на потім, особливо, якщо пропустили якісь дози за календарем», — сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

 

Читайте також:  У Рівному знову горять гаражі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я