Є в кожному будинку: 6 речей, через які ми захворюємо

28

Як показує практика, наш будинок – не завжди наша фортеця, і небезпеки ховаються всюди – на кухні, у ванній, спальні і навіть у стінах. Як пише видання ProNews, наші потенційні вороги часто невидимі – це пліснява, хімічні речовини, алергени, мікроби та бактерії.

Навіть у найчистіших чистюль у будинку є предмети, які можуть загрожувати їхньому здоров’ю.

Матрац

У складі, яким покривають ряд предметів домашнього вжитку, у тому числі і матраци, можуть бути антипірени – неорганічні сполуки, що застосовуються для вогнезахисту.

Сусідство з такою речовиною для людини може обернутися частими головними болями, запамороченням. Вчені також виявили, що вплив антипіренів може вплинути на нервову та репродуктивну системи організму, функції печінки та щитовидної залози. Деякі антипірени також пов’язують із раком.

Щоб знизити ризики, варто якнайчастіше робити в кімнаті вологе прибирання, влаштовувати провітрювання – навіть у мороз, протирати пил.

Подушка

Це буквально розсадник грибків. Їхні суперечки перебувають у повітрі, але розмножуються у теплих та вологих місцях. Тому важливо не спати на подушці з мокрим волоссям, особливо якщо ви страждаєте на астму або синусит.

Також важливо використовувати подушки, які можна прати або просто їх регулярно чистити. І не забувайте міняти наволочки на подушці не рідше ніж раз на тиждень.

Лампочка

А ви знали, що енергозберігаючі лампочки, якими ми замінили лампи розжарювання, можуть зашкодити шкірі?

Дослідження, опубліковане в Британському журналі дерматології, показало, що вони випромінюють УФ-світло, яке може спричинити пошкодження та почервоніння шкіри, а мерехтіння світла такої лампочки – головний біль.

Експерти рекомендують не використовувати енергозберігаючі лампи для нічників, настільних та ліжкових освітлювальних приладів, поблизу яких людина проводить багато часу.

Читайте також:  З чого почати, якщо ви дізналися, що вагітні?

Зарядні пристрої для телефонів та електричні будильники

Ці пристрої можуть викликати безсоння. Справа в тому, що змінний струм, який “заряджає” телефон і живить будильник, може перешкодити процесам у роботі нашої нервової системи та викликати реальні збої в організмі.

Як варіант варто використовувати зарядки для телефону та інших гаджетів подалі від місця, де ви спите.

Корпус радіатора опалення

Тут головна небезпека – пил, що накопичується на приладі в невидимих ​​місцях оку. Вона здатна викликати різні проблеми зі здоров’ям, особливо під час контакту з іншими сполуками.

Якщо регулярно не чистити радіатори, на їхній звороті накопичується величезна кількість пилу, і він поширюється по всьому будинку.

Килим

Килими – це справжні пилозбірники, а також розсадники алергенів та шкідливих мікроорганізмів. Наявність ворсистих килимів у будинку, особливо якщо їх не пилососити та не вибивати, збільшує ризик розвитку астми, алергії та інших захворювань.

Важливо також не забувати тримати у чистоті та інші дрібні предмети в будинку – м’які іграшки, статуетки, комп’ютерні клавіатури, пульти дистанційного керування, ручки дверей та вимикачі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я