Яким має бути монітор, якщо на нього дивляться частіше, ніж на свою другу половинку?

14

Незалежно від того, працюємо ми в офісі чи вдома, монітор – це те, на що ми дивимося іноді навіть понад шість годин на день. Який монітор вибрати, щоб він підійшов як для роботи, так і розваг, пояснює LG Electronics.

Чим більше тим краще

З моніторами так само, як і з телевізорами – чим вони більше, тим краще. Наприклад, монітори останнього покоління UltraWide – мультифункціональні, і вони є відмінними помічниками для виконання масштабних завдань. У них особливо широкий екран, що дозволяє працювати з ще небувалою амплітудою як під час роботи з фото, відео та іншими проектами, так і занурення у відеоігри.

Вони особливо підійдуть представникам творчої сфери, наприклад дизайнерам, фотографам, розробникам ігор, але будуть дуже корисні й іншим професіоналам, які щодня працюють з великим обсягом інформації. В останні роки особливо потрібні також вигнуті монітори. Вони забезпечують не лише візуальну насолоду від контенту – навіть якщо йдеться про таблиці Excel, але й дарують особливе відчуття, яке можна оцінити під час перегляду фільмів або під час відеоігор.

Один монітор як для роботи, так і відеоігор?

Тим, хто бажає використовувати монітор для робочих потреб, але не відставати від кращих відеоігор, важливо вибрати високоякісний монітор. Особливу увагу необхідно звернути на його потужність, щоб зменшити затримку кадрів, одночасно забезпечуючи швидший час відгуку в розпал бою. Як відомо кожному геймеру, швидкість є надзвичайно важливою для високої працездатності моніторів для відеоігор. Експерти рекомендують вибирати монітор з чудовим часом відгуку – 1 мс, що забезпечить плавну дію та плавні переходи без розмивання зображення. Чим швидше час відгуку, тим краще статистика, незалежно від відеоігри. Візуальна якість і швидкість йдуть рука об руку, тому, якщо монітор буде повільним – він також обмежуватиме дію будь-якої потужної графічної карти.

Читайте також:  У Квасилівському професійному ліцеї облаштували фотозону

Не менш важлива ергономіка

Часто обговорюють ергономічне робоче середовище – крісло, що підходить для довгих годин роботи, стіл з регульованою висотою, але нерідко забувають звернути увагу на те, наскільки ергономічний монітор. Хоча робоча зона залишається незмінною, рекомендується вибирати монітор на ергономічному штативі, що забезпечує можливість зміни його висоти, адаптуючи її до зростання користувача та позиції, в якій він сидить.

Як уникнути втоми очей?

Надто близька відстань від монітора може сприяти втомі очей, тому, якщо довго на нього дивитися, можна дати ще більше навантаження на очі, особливо тоді, якщо це відбувається в темному приміщенні або в темний час доби. Наприклад, якщо дивитися на монітор у темному приміщенні, це сприятиме розширенню зіниць очей, щоб вони могли отримувати більше світла. Для таких випадків підійдуть новітні монітори UltraFine™, яскравість екрану яких можна автоматично адаптувати до інтенсивності освітлення в приміщенні, одночасно зменшуючи навантаження на очі.

У свою чергу в ті моменти, коли очі відчують втому від роботи за монітором, на якийсь час їх треба відвести убік від екрану і зафіксувати погляд на якомусь об’єкті вдалині. Можливе використання закону 20-20-20 – через кожні 20 хвилин необхідно протягом 20 секунд подивитися на інший об’єкт, який розташований на відстані 20 метрів.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я