Який вигляд має підрослий син Галкіна

19
Максим Галкін

Як стало відомо, Максим Галкін показав сина від Алли Пугачової, опублікувавши відеоролик зі спадкоємцем у своєму блозі в Instagram. І, звичайно ж, цей запис не можна було обійти стороною. Та й користувачі Мережі в один голос розчулилися від зовнішньої схожості Гаррі зі своїм зірковим батьком.

Галкін показав сина

Гаррі Галкін

Ні для кого не секрет, що останні два роки Алла Пугачова разом із дітьми та чоловіком проживає на території Ізраїлю. Тут артистка насолоджується місцевим м’яким кліматом і займається вихованням спадкоємців. Останні, до речі, встигли вже вивчити основи івриту та підтягнути французьку, які є обов’язковими в їхній школі.

Алла Пугачова & Максим Галкін

Але, безперечно, куди цікавіше спостерігати за їхніми життєвими моментами. Так вирішив і Максим Галкін, який показав сина у своєму блозі. Гуморист поділився відеозаписом, на якому Гаррі на круглому скляному столі розставив гральні карти. Останні були розташовані у вигляді спіралі.

Алла Пугачова & Максим Галкін

Звичайно ж, задумка таких дій цілком проста. Так, тобі необхідно в певній послідовності розставити карти, щоб вони зображували ту чи іншу фігуру. Потім ти штовхаєш першу карту в конструкції, щоб вона, своєю чергою, впала на наступну. Виникає ефект доміно. Саме так вчинив і спадкоємець Максима Галкіна.

“Сім’я – це найголовніше”

Гаррі Галкін

Як це круто!” – зізнався на камеру 11-річний Гаррі. З ним не змогла не погодитися і зіркова мама. Так, у якийсь момент у відеозаписі можна почути голос Алли Борисівни, яка перебуває за кадром. “Ой, краса! Ура! Браво!” – підтвердила легенда російської естради.

Алла Пугачова & Максим Галкін

Зрозуміти емоції хлопчика досить просто. Адже результат від карт, що впали, був ефектним. Однак користувачів Мережі куди більше зацікавив зовнішній вигляд Гаррі. Бачиш, він встиг помітно підрости за останній час. І, звичайно ж, у дитини все сильніше проявляються риси зовнішності Максима. А тому, як зауважують деякі коментатори, ще трохи, і спадкоємець Пугачової почне розбивати жіночі серця своєю харизматичністю.

Читайте також:  Кому з українських знаменитостей війна поламала долі

Гаррі Галкін

Талановиті діти талановитих батьків“, “Гаррі – копія тата. Сім’я – це найголовніше“, “Діти щасливі – значить, і батьки щасливі. У кожному ролику про сім’ю у Максима панують гармонія, добро і щирість“, “Гаррі такий дорослий. Час швидко летить! Красень, дуже на татуся свого схожий“.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я