Який палетний стелаж вибрати для складу

9
палетний стелаж

Зберігати товари на підприємстві потрібно так, щоб завжди мати до них швидкий доступ. Це важливо не тільки для обліку та інвентаризації, а й для оптимізації розвантажувальних робіт. Щоб правильно використати корисний простір навіть на невеликому складі, варто придбати палетний стелаж.

Це система зберігання для продукції на піддонах, представлена українською компанією FORSTOR. Виробник має власний завод у Дніпрі та надає послуги не тільки з виготовлення, а й доставки, встановлення й обслуговування конструкції по Україні. Гарантія з монтажем складає 24 місяці.

Особливості та характеристики конструкції

Палетні стелажі від виробника FORSTOR складаються зі стійок і балок або траверс, які утворюють секції та об’єднуються в ряди з потрібною кількістю ярусів. Перед виготовленням завжди розраховують параметри для конкретної конструкції. Мають значення габарити вантажу: його ширина, об’єм для зберігання, висота стелі.

Також враховують характеристики вантажів, які будуть зберігатися. Складські палетні стелажі універсальні й підходять для будь-яких товарів, не тільки в піддонах. Один рівень розрахований на 4,5 тонни, тоді як секція витримує до 18 тонн. Для виготовлення використовують вуглецеву сталь гарячої прокатки, під час формування профілю надають до 12 вигинів для більшої стійкості.

Компанія FORSTOR приділяє велику увагу не тільки надійності, а й безпеці стелажів. Так, фахівці радять встановлювати торцевий захист не тільки на ряди, а й окремо для кожної стійки. Це необхідно, щоб уникнути падіння або пошкодження конструкції, наприклад, внаслідок зіткнення зі складською технікою. Встановлений захист у разі потреби легко замінити.

Які палетні стелажі можна встановити

Можливе виготовлення конструкцій не тільки за типовими, а й за індивідуальними характеристиками з урахуванням побажань замовника. Виробниче підприємство FORSTOR випускає різноманітні системи зберігання – серед них можна вибрати оптимальний варіант для будь-якого типу складу:

  • фронтальні. Це універсальні моделі для приміщень середніх і великих розмірів із показником ефективності за площею до 140%. За допомогою такої моделі можна збільшити ємність складу на 50–60% і зберігати будь-яку продукцію на піддонах;
  • набивні. Ці стелажі використовують для однотипної продукції на піддонах. Вони виготовляються без міжрядних проїздів, тому дозволяють збільшити корисний простір для зберігання до 85%;
  • комбіновані. Торгово-складські моделі, призначені для використання в магазинах типу Cash and Carry. Вони облаштовані так, щоб спонукати споживача зробити покупку;
  • палетно-поличкові. Дають можливість використовувати приміщення торговельного залу не тільки для демонстрацій, а й для зберігання вантажів;
  • подвійної глибини. У порівнянні зі стандартними системами зберігання таке обладнання дозволяє складати на 35% більше палетованої продукції без зайвих витрат.
Читайте також:  Поради фанатам читання: як правильно зберігати улюблені книги

Компанія FORSTOR пропонує також багато інших стелажів для зручного зберігання товарів на складі та швидкого доступу до них.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я