Які квіти шкодять жінкам і женуть із дому чоловіка

55
квіти

У світі кімнатних рослин існує безліч цікавих і красивих видів. Вони можуть зробити будь-яку оселю красивішою та свіжішою. Але протягом довгого часу про деякі кімнатні рослини складали різні легенди, з’являлися різні забобони. Наприклад, серед рослин виділяють такі, які можуть “витравити” з дому чоловіка, зруйнувати жіноче щастя і навіть завдати шкоди здоров’ю пані, яка живе в будинку. Давай розглянемо, які квіти шкодять жінкам, розберемося в їхніх реальних властивостях і поговоримо про те, чи варто вестися на різні старі забобони.

Які квіти шкодять жінкам і знищують сімейне щастя.

Плющ

Плющ – одна з найпопулярніших кімнатних рослин, яку використовують для прикраси стін і підтримки затишку в інтер’єрі. Однак у минулому плющ часто асоціювався з міфами про його здатність “знищувати” чоловіків у домі. Подейкують, що рослина ніби висмоктує з чоловіків усю енергію. Існують навіть приказки про плющ. Наприклад, піде з дому чоловік, якщо дружина ростить плющ. Хоча багато людей, навпаки, вважають, що ця рослина не має жодних містичних властивостей. Усі її властивості – це результат її ботанічних характеристик.

Плющ

Монстера

Монстера – красива рослина з великим різьбленим листям. Потужний і швидкий ріст монстери також з давніх-давен викликав побоювання і припущення про її вплив на домашню атмосферу. Кажуть, якщо в спальні сімейної пари стоятиме монстера, то особистому щастю подружжя швидко прийде кінець. Тому забобонні люди ніколи не поставлять монстеру біля свого ложа. Проте інші впевнені, що це просто рослина, яка швидко росте в сприятливих умовах і навіть є символом процвітання.

Монстера

Диффенбахія

Диффенбахія відома своїм великим листям з яскравими візерунками, які роблять її привабливою рослиною для домашнього інтер’єру. Дехто вважає, що дотик до соку диффенбахії може викликати алергічні реакції або навіть отруїти чоловіка. Також існує думка, що диффенбахія – це квітка безшлюбності. Забобонні люди не радять молодим незаміжнім дівчатам мати цю рослину у себе вдома. Варто зазначити, що, як і багато інших рослин, диффенбахія містить деякі подразнювальні речовини, але вона не є отруйною. Як і у випадку з будь-якими рослинами, контакту з соком рослини краще уникати.

Читайте також:  Байден поступається Трампу в 5 із 6 ключових штатів США

Диффенбахія

Гібіскус

Гібіскус – чудова рослина з квітами, які додають інтер’єру яскравості. Незважаючи на свою красу, в деяких культурах гібіскус вважається символом розлуки. Подейкують, якщо в жінки вдома стоїть ця рослина, то від неї тікатимуть куди подалі всі чоловіки. Хоча є й прихильники того, що це чудова рослина, яка радує своїми яскравими квітами та сприяє створенню приємної атмосфери в домі.

Гібіскус

Фікус

Це ще одна популярна кімнатна рослина з різноманітними видами, які використовуються для декоративного оформлення приміщень. Є люди, які впевнені, що фікус здатен “витравити” чоловіка з дому. У слов’янській культурі побутує думка, що в дім, де є фікус, заманити чоловіка просто нереально.

Фікус

Сансевієрія, або тещин язик

Тещин язик – це популярна кімнатна рослина, яка характеризується простотою догляду і здатністю виживати в складних умовах. Деякі культури приписували цій рослині містичні властивості. Є думка, що вона вносить розлад навіть у найдружнішу сім’ю. Хоча в деяких культурах (наприклад, у Китаї) все зовсім навпаки. Китайці вважають, що сансевієрія вбирає в себе весь негатив, який може виникнути у стосунках. Тож це вже тобі визначати, у що вірити.

Сансевієрія

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я