Як зірка «Корони» Олівія Колман допомагає українським дітям

11

Діти не повинні страждати від руйнівних дій дорослих. Така позиція англійської актриси Олівії Колман є цілком логічною і зрозумілою. Адже, як підкреслює знаменитість, «у світі немає дитини, відповідальної за будь-яку війну». Зараз актрису, як і будь-яку розсудливу людину, турбує те, що відбувається в Україні. І насамперед це стосується дітей, які ні в чому не винні. Зірка, яка зіграла Єлизавету ІІ у серіалі «Корона», своїм обов’язком бачить зробити хоч щось, що може підтримати хлопців у країні, де вже котрий місяць триває війна. Як Олівія Колман допомагає українським дітямРозкажемо далі в матеріалі.

Як Олівія Колман допомагає українським дітям

48-річна оскароносна актриса Олівія Колман активно підтримує Україну у війні проти країни-сусідки. Повномасштабне вторгнення розпочалося у лютому цього року. І з того моменту в Україні вже постраждали багато дітей. Це не припиняється досі. Колман відвідала центр фонду ЮНІСЕФ у Данії, щоб не лише морально підтримати та похвалити ініціативи, а й допомогти фізично. упаковувати гуманітарні набори для українських сімей із дітьми.

Міжнародний дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ з початку вторгнення в Україну працює над тим, щоб усі діти в країні мали доступ до необхідних речей. Це стосується як предметів гігієни, води, так і ігор, що розвивають і навчають. Кожна дитина має право на те, щоб її дбали.

Олівія Колман власноруч пакувала набори з усім необхідним. Вона додала туди речі для раннього розвитку дітей, включаючи іграшки та різні головоломки. Також актриса вклала у посилки своє рукописне послання. Представники фонду продемонстрували актрисі «Школу-в-коробці» від ЮНІСЕФ, набори для відпочинку та комплекти для сімейної гігієни, які вже були відправлені до України від початку війни.

Читайте також:  Війна проти України: актуальна ситуація

Кожна дитина має бути в безпеці

Знаменитість зазначила, що для неї було честю та привілеєм у цьому брати участь. «Мені пощастило побачити деякі гуманітарні набори, які вирушають до таких країн, як Україна, Афганістан та Сомалі, де діти стикаються з війною, посухою та безладами неймовірних масштабів»– Зазначила зірка.

Також Олівія звернулася до всіх небайдужих і закликала робити хоч трохи для дітей України та інших країн. Вона попросила залишати пожертвування на веб-сайті ЮНІСЕФ у Великій Британії. Актриса дуже хотіла б, щоб кожна дитина в Україні була в безпеці, а батьки могли забезпечувати своїм нащадкам нормальний розвиток.

«Коли бомба скинута, ви втрачаєте все. Ви втрачаєте своє право і свою здатність бути чистими та відчувати себе у безпеці. А діти — своє право грати, вчитися і відчувати, що їх годують, дбають про них і турбуються. Ось чому це так важливо»– Поділилася Олівія Колман.

Діти не розв’язують війни, але вони страждають. Це необхідно зупинити, і навіть найменша допомога небайдужих людей наближає ту мить, коли справді діти в Україні будуть у безпеці.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я