Як сьогодні виглядає подорослішаючий красень-син Тіни Кароль

58

У соцмережах української співачки Тіни Кароль рідко можна побачити сімейні кадри. Після того, як у 2013 році не стало чоловіка артистки, вона повністю поринула у роботу. Але своєму синові від цього шлюбу співачка намагається приділяти достатньо часу, незважаючи на те, що хлопчик навчається у Великій Британії. Нещодавно підріс син Тіни Кароль все ж таки засвітився в її соцмережах. Фанати давно не бачили Веніаміна та дивуються, як виріс хлопець.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль (@tina_karol)

Як виглядає 14-річний син Тіни Кароль

В Інстаграмі українська співачка Тіна Кароль днями показала, як відзначила Різдво. Багато українців уже перейшли на нову дату святкування та відзначають світле свято 25 грудня, як решта європейців. Різдво вважається сімейним святом, а Тіна Кароль вшановує традиції, тому відзначала разом із найближчою людиною – своїм сином Веніямином.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль (@tina_karol)

Хлопчику нещодавно виповнилося 14 років. Він навчається у Великій Британії. З мамою Веніамін бачиться не надто часто. Але всі важливі дати рідні люди намагаються поділяти. Так, Тіна в листопаді їздила до сина до Великобританії на святкування його дня народження. Зараз разом вони відзначили Різдво.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ДанТіна – Фан клуб / DanTina (@aamanttess)

У своїх історіях в Інстаграмі Тіна показала, як вони із сином разом готували святкову вечерю. Веніамін допомагав мамі запікати курча. Також хлопець займався приготуванням салату. Знімки із сином артистка супроводжувала рядками з української різдвяної пісні.

«Дуже схожий на тата, копія»

Також Тіна виклала пару знімків із Веніаміном у своєму Фейсбук-акаунті. Там Веніаміна можна розглянути краще. Під фото і Тіна, і її син отримали багато компліментів та вітальних слів з Різдвом.

Читайте також:  Яскраве перетворення. Як сьогодні виглядає старший син Віталія Кличка та Наталії Єгорової

Шанувальники Тіни Кароль відзначають, як подорослішала її дитина. Також наголошують його схожість із батьком. «Веніамін так змужнів», «Такий уже дорослий хлопець», «Який красень-син! Мамина гордість, надія та підтримка. Ви чудові, щасливого Різдва!», «Дуже схожий на тата, копія», «Як шкода, що батько не бачить, як подорослішав його син», «Як Веніамін виріс! А Тіна — як дівчинка, така струнка! – пишуть користувачі в Мережі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ДанТіна – Фан клуб / DanTina (@aamanttess)

Подібність із Тіною у Веніаміна теж є, чи не так?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я