Як сьогодні виглядає Ольга Науменко, яка зіграла Галю в «Іронії долі»

133
Ольга Науменко

Деколи навіть не віриться, що «Іронію долі» зняли цілих 46 років тому! Немає вже у світі ні Андрія М’ягкова, ні Юрія Яковлєва, ні Георгія Буркова з Олександром Белявським. Але Ольга Науменко, актриса, яка зіграла у легендарному фільмі наречену Жені Лукашина Галю, живе досі. Так, 2022 року зірка відсвяткувала 73-й день народження. Але, на відміну від багатьох однолітків, літня актриса досі чудово виглядає! А все тому, підкреслює актриса, що все в житті має бути в міру!

Ольга Науменко: секрети здоров’я та краси

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від СУПУТНИК КИНОГЛЯДА (@sputnikkinozritelya)

Дисциплінована зірка

Науменко визнає, що ніколи не рвалася до слави. «Завжди мої зусилля йдуть на те, щоб виконувати роботу з максимальною віддачею. А ось бігати кіностудіями і робити собі рекламу. не в моєму характері. У світі кіно завжди відчувала себе гостею. Чи вдалося знятися у хорошому фільмі? Чудово! Ні? Ну і не треба».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Мистецтво Історія Долі Книги (@history_art_blog)

Ольга Науменко навіть свою зіркову роль Галі з «Іронії долі» отримала випадково. Спочатку актриса мала зніматися у стрічці Михайла Ульянова «Найостанній день». Улянов Ользі відмовив. Але другий режисер картини, Наталія Коренєва, на вибачення порекомендувала Науменко Ельдару Рязанову.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Chester (@kinozalcccp)

Візитна картка

Зауважимо, що зазвичай Ольга не любить переглядати фільми зі своєю участю. Але роллю Галі в результаті залишилася задоволена. Багато колег Науменко з роздратуванням ставляться до своїх зіркових ролей. Акторка ж просто знизує плечима. «Адже це не просто роль, а візитна картка, по якій тебе дізнаються».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Івана Садовникова. (@ivan.sadovnikov.okino)

Шанувальники часто несвідомо наділяли Ольгу рисами Галі. Але насправді Науменко була набагато скромнішою і спокійнішою за свого персонажа. Візьми хоч особисте життя актриси! Нагадаємо, Ольга ще 1977 року вийшла заміж за колегу, актора Олександра Скворцова Для того часу шлюб був досить пізнім, Науменко тоді було 27 років.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nostalgy80s and 90s (@badulmusicwriter)

Навіть друзі актриси сумнівалися, чи варто їй одружуватися з Олександром. Час розсудив інакше. Подружжя прожили душа в душу 32 роки. Разом пройшли через втрату старшої доньки. Виховали молодшу, яка зараз живе із чоловіком у Франції. На жаль, 2009 року сімейна ідилія Ольги закінчилася. Олександр Скворцов пішов у інший світ.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nostalgy80s and 90s (@badulmusicwriter)

Будні актриси

Багато хто на місці Науменка пішов би після такої втрати в себе, назавжди відгородившись від світу. Але героїня нашої статті не така! У свої 73 роки Ольга Науменко знімається в серіалах, регулярно виходить на театральні підмостки і навіть з’являється на телебаченні. І виглядає при цьому чудово!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Акторська агенція (@_zvezdnyidozhd_)

Секретів від шанувальників у Ольги немає. Актриса розповідає, що спить по 8 годин на день, дотримується правильного харчування та регулярно робить так звані «уколи краси». Не приховує Науменко і зроблену операцію колись. «Була вона одна, бо без процедур такого роду чудес не буває. Але й тут потрібна міра! А то дивлюся на колег, а ті як наливні яблучка. Гіалуронова краса щорічно, здорове харчування, помірність у всьому!– ділиться секретами краси актриса. І працює!

Читайте також:  Чому Емілі Ратаковські розлучилася зі своїм новим хлопцем Пітом Девідсоном

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я