Як схуднути до кінця року: 3 простих кроки

102

До кінця 2022-го залишилося всього нічого. І якщо ви провели велику його частину, читаючи новини і відволікаючись від емоційних гойдалок солодким, то маємо зараз крутити в голові “ідею фікс” – як встигнути схуднути до настання святкової ночі.

Будь-який фахівець у галузі харчування, спорту та нутриціології сказав би, що це докорінно не правильна філософія. Але чи нам їх слухати, що так відчайдушно бажають скинути зайве. Тут і зараз і бажано, доки не пробили куранти! Ось кілька порад на шляху до заповітної мети.

Почніть з легкого навантаження

Якщо у вашому житті ніколи не було спорту, то вкрай дивно застрибуватиме відразу в жерло вулкана. Виберіть для себе щось легке, щоб не мучитися у Новий рік із крепатурою. Це може бути розтяжка, пілатес, боді-балет або модний напрямок баре (комбінація балетних та силових вправ). Також відмінно допоможе спустити пару року, що минає, бокс, почніть з легкої інтенсивності. Не піддавайтеся азарту отримати все й одразу, спорт – це не те, де варто поспішати. Як тільки знайдете свій напрямок, під час та після занять отримуватимете бурю яскравих емоцій. Підійдіть уважно і до вибору правильної зали та тренера, якщо хочете пізнати всі тонкощі майстерності. Головне, закласти зернятко, а наступного року проростіть його з любов’ю, втягнувшись у спорт.

Спробуйте інтервальне голодування

Фастинг – це особливий режим харчування, який полягає у періодичному голодуванні. Найвідоміший і найпопулярніший варіант – 16/8. Користь інтервального голодування медично підтверджена. Ідея в тому, щоб робити тривалу перерву між вечерею та сніданком. Важливо, щоб фастинг не тривав довше 16 годин, інакше формується застій жовчі, виробляється сечова кислота. Є ряд протипоказань, серед яких виразка та панкреатит. До речі, пити каву у перервах не варто, і справа не в калоріях, а в метаболічних процесах. Від кави інсулін підскакує так, наче ви з’їли шматок торта. Якщо зовсім неможливо терпіти, перекушуйте чимось корисним: наприклад, горіхами, авокадо, оливками – вони чудово насичують та збивають дискомфорт.

Читайте також:  Навіть не пробуйте: 7 популярних лайфхаків у прибиранні, які не працюють

Візьміть аскезу від алкоголю

Останні роки аскези набирають популярності, адже є тут щось магічне, і абсолютно логічне. Загадуючи бажання, ви кладете на чашу терезів шкідливу (або заважає вам жити) звичку. У вас з’являється мотивація, яку за звичайного збігу обставин ще потрібно пошукати. Разом із відмовою від чогось зайвого, з’являється час на щось нове. Ви починаєте працювати над здійсненням мрії.

Спробуйте відмовитися від алкоголю на місяць, загадавши заповітний мінус на терезах. Алкоголь шкідливий не так через свою калорійність, як через те, що розганяє апетит. Келих, два, а то й три вина перед сном – це токсини для печінки, головного фільтра в організмі, відповідального за обмінні процеси. І якщо навантажувати її алкоголем, їй буде не до схуднення. У новорічну ніч, якщо захочете, зможете віддячити собі за старання.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я