Як принц Джордж переміг у бійці з однокласником

23

Син принца Вільяма та Кейт Міддлтон Джордж зараз другий у черзі на престол. Йому відведено відповідальну роль, але хлопчик — поки що лише 9-річна дитина. Тому, як і інші діти, іноді він може займатися пустощами. Виявляється, одного разу принц Джордж побився з однокласником. А щоб вирішити протиріччя, хлопчик вигадав безпрограшний варіант. Він сказав своєму кривднику фразу, яка вразила однокласника наповал.

Принц Джордж побився з однокласником, але в результаті переміг словами

Хоча принца Джорджа і намагаються виховувати з урахуванням того, що одного разу він стане королем, все ж таки хлопчик росте в природних умовах. Він ходить до школи, спілкується з однолітками, розважається з друзями, братом та сестрою. Але, як у будь-якому дитячому колективі, іноді хлопці сваряться. Буває, навіть починають бійки.

Як розповіла у книзі «Нові члени королівської родини» Кеті Ніколл, Джордж якось теж став учасником бійки у школі. Що саме він не поділив із однокласником, невідомо. Однак королівський експерт повідомив, що Джордж зміг перемогти в суперечці лише однією фразою. Це було досить зухвало, проте ефективно.

“Мій батько буде королем, так що стережись”, – Ось що Джордж тоді сказав своєму кривднику. Може здатися, що маленький спадкоємець престолу хизується своїм високим становищем. Натомість він не став скаржитися батькам на однокласника, як наголошено в книзі. «Джордж розуміє, що якось стане королем. Будучи маленьким хлопчиком, він бився з друзями у школі, перемагаючи своїх однолітків убивчою фразою»– Так Кеті Ніколл описала дитячі витівки Джорджа.

Шанувальники королівської родини з розумінням поставилися до такої новини. «А що, завжди діти то тата, то старшого брата вставляють у розбірки», «Сказав би краще: Я майбутній король, обережніше», «Джордж – молодець. Побився і побився, для хлопчиків у дитинстві це природно. Натомість росте нормальним хлопцем, який має дитинство, а не тільки всі ці виходи з королівською родиною»..

Джордж усвідомлює свою роль

Кейт та Вільям намагаються виховувати дітей так, щоб вони і награтися встигли, але й усвідомлювали, що вони є членами королівської родини. Особливо це стосується принца Джорджа – старшого сина у сім’ї. Адже він колись стане королем. Королівські експерти та біографи діляться, що Вільям та Кейт багато говорять з Джорджем про його роль вже зараз і в майбутньому. Батькам важливо, щоб син розумів, хто він. Але разом з тим Кейт та Віл не хочуть дуже багато звалювати на дитину, обтяжувати обов’язками та відбирати у неї дитинство.

Читайте також:  Як королева Єлизавета II десятиліттями рятувала сім'ю від ганьби

Так, вже зараз Джордж часто супроводжує батьків під час виходів. Але все ж зростає він в атмосфері, наближеній до звичайного життя. За такий підхід до виховання дітей шанувальники часто хвалять Вільяма, а ще більше – Кейт Міддлтон.

А ти як вважаєш, чи заслуговують принц і принцеса Уельські похвал за виховання дітей?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :