Як перевірити штрафи по номеру авто? Підказка як швидко перевірити чинність полісу автоцивілки онлайн

511
driving-ban

У наш час з’ясувати, чи маєте ви штрафи за порушення правил дорожнього руху, стало значно простіше. Завдяки онлайн-сервісам та мобільним додаткам водії можуть швидко перевірити авто на штрафи та сплатити їх без зайвих клопотів.

Перевірка штрафів за номером авто на сайті ГЦС МВС

Офіційний сайт Головного сервісного центру МВС України пропонує зручний сервіс для перевірки штрафів. Для цього вам знадобиться:

  1. Перейти на сторінку сайту.
  2. Ввести номер свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Система відобразить інформацію про всі наявні штрафи, включаючи дату, місце порушення, тип порушення та суму штрафу. Оплатити штраф можна безпосередньо на сайті за допомогою банківської картки.

Перевірка штрафів по номеру автомобіля через додаток «Дія»

Дуже легко переглянути штрафи в додатку “Дія”. Якщо у вас вже встановлено застосунок, то сповіщення про порушення будуть приходити одразу. Власноруч переглянути інформацію про штрафи можна в розділі “Послуги” та в самому додатку обрати спосіб оплати.

Як перевірити авто на штрафи через Приват24 або Монобанк

В додатках популярних банків також можна перевірити та оплатити штрафи за порушення ПДР, до того ж будь-якою банківською карткою. Система підтягує інформацію за ідентифікаційним кодом клієнта.

Штрафи за номером авто через додаток «Штрафи ПДР»

Існує також мобільний додаток “Штрафи ПДР”, який можна завантажити з App Store або Google Play. Це офіційний мобільний застосунок від МВС України, де ви можете швидко оплатити штрафи на авто. При оформленні підписки, ви будете автоматично отримувати сповіщення про порушення.

Як перевірити штрафи на авто через Telegram-бот

Окрім додатку, існує також Telegram-бот “Штрафи ПДР”. Для його використання вам знадобиться:

  • запустити бот “Штрафи ПДР”;
  • ввести команду з номером вашого транспортного засобу.
Читайте також:  Xiaomi розпочала продаж нових “розумних” камер C500 Pro у Європі

Бот повідомить вам про наявність штрафів, а також надасть інформацію про те, як їх сплатити.

Перевірка чинності полісу автоцивілка онлайн

Водіям відомо, що за відсутність автоцивілки також можна отримати штраф. Тож важливо іноді проводити перевірку чинності полісу автострахування на сайті МТСБУ. Для цього потрібно лише ввести серію та номер страховки. В разі закінчення дії поліса, можна легко оформити нову автоцивілку онлайн.

Підсумки

Завдяки онлайн-сервісам та мобільним додаткам перевірка штрафів та чинності полісу автоцивілки стала простою та зручною. Ви можете використовувати будь-який з вищезазначених способів, щоб отримати необхідну інформацію за лічені хвилини. Своєчасна сплата штрафів допоможе вам уникнути нарахування пені та інших санкцій.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я