Як Меган Маркл планує зіпсувати Кейт Міддлтон різдвяне свято

16

З недавніх пір над головою Меган Маркл все сильніше згущуються хмари. Публіка обговорює вже не страждання колишньої актриси при королівському дворі, а реальні проблеми в сім’ї принца Гаррі. Та й сам бунтівний аристократ потихеньку вивертається з тіней хитрої дружини. Ось тільки Меган програвати не звикла. Навпаки, герцогиня Сассекськая на удари долі завжди відповідає своїми. Ось і зараз дружина принца Гаррі сягає чергового хитрого плану. А публіці стало відомо, що нові нападки Меган Маркл націлені насамперед на Кейт Міддлтон!

Напади Меган Маркл: нові плани, нові цілі

Драма продовжується

Зараз головним інструментом роботи герцогині з громадською думкою став документальний серіал Меган та Гаррі на Netflix. Незабаром на екрани вийде друга частина відеосповідей мадам Маркл. Люди, які встигли ознайомитись з трейлером, побачили там націлений на Кейт з Вільямом удар.

Якщо вірити нескінченним скаргам Меган, всі зусилля королівської сім’ї під час життя Маркл при дворі були націлені на захист нинішнього принца Уельського та його сім’ї. Принц Гаррі з дружиною отримували підтримку за залишковим принципом. Сам молодший брат Вільяма підтримує риторику подружжя. Не дарма автобіографічна книга Гаррі, яка незабаром вийде до друку, називається «Запасний».

Неприємний удар

Британці сильно обурені Тим, що нові серії одкровень Меган Маркл вийдуть на екрани 15 грудня. Як бачиш, саме цього дня Кейт Міддлтон проводитиме різдвяне свято у Вестмінстерському абатстві. Захід, до речі, стане ще й днем ​​пам’яті Єлизавети II, що пішла!

Королівські експерти впевнені: дату виходу нових серій на екрани підбирала мадам Маркл. Так Меган хотіла не тільки вразити жінку, яку вважає своєю головною суперницею, а й поквитатися з покійною правителькою. «Ось тільки цей вчинок кидає тінь зовсім не на Кейт, а на саму герцогиню Сассекську», – Вважають люди.

Читайте також:  Хто зіграє принца Вільяма та Кейт Міддлтон у серіалі «Корона»

Не вчасно – не те слово!

На Різдво, як відомо, представники королівської родини дуже зайняті. У народне свято аристократи приділяють багато часу виконанню своїх безпосередніх обов’язків. Британці вважають, що Меган бажає одночасно відволікти королівську сім’ю від справ, і зіпсувати братові чоловіка Різдво.

Проте Чарльз і Вільям вже виробили стратегію на такий випадок. Придворний експерт Анджела Левін повідомляє: «Королівська сім’я не збирається вступати в полеміку з цими безглуздими людьми». Цілком зрозуміло, що Гаррі та Меган хочуть скандалу, бажають знову опинитися в центрі уваги. Ось тільки британці не мають наміру дати цій парочці таку можливість!

Важлива деталь

Втім, є червона лінія, За яку мадам Маркл краще не заходити. Новий король Британії чітко дав зрозуміти бунтарському подружжю: лихослів’я на адресу своєї дружини він не потерпить. Якщо нападки Меган Маркл стосуватимуться Камілли Паркер-Боулз, Чарльзу знайдеться чим відповісти. Тому, можливо, акторка і обрала своєю головною метою Кейт. До королеви-регента Меган просто боїться підступитися!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я