Як інцидент із журналістом зіпсував репутацію нинішнього короля Чарльза

24

Нинішній король Великобританії не може похвалитися бездоганною репутацією. Ще у статусі принца Чарльз неодноразово потрапляв у неприємні історії. Були випадки, коли його намагалися спровокувати, але були й ті, коли Чарльз своїми руками (чи, точніше, словами) робив собі лише гірше. Так, одного разу Чарльз нагрубіянив журналісту, що згодом зіпсувало його репутацію Що таке сказав тоді принц представнику преси, що викликав ураган негативних емоцій у підданих, розповімо далі.

Чому Чарльз нагрубіянив журналісту: неприємна історія, яка залишила цятку на імені нинішнього короля

Публічним персонам просто необхідно вміти зберігати самовладання у неоднозначних ситуаціях. І Чарльз досить непогано з цим справлявся та справляється. Показовим був навіть останній момент, коли в короля полетіли яйця на відкритті пам’ятника Єлизаветі II. Чарльз і бровою не повів і продовжив займатися своїми справами.

Однак, коли нинішній король був молодшим, то не завжди вмів тримати язик за зубами. Понад п’ятнадцять років тому він потрапив у неприємну ситуацію після спілкування з журналістом Ніколасом Уітчеллом. Тоді принц грубо спілкувався з кореспондентом, а коли думав, що його вже ніхто не чує, додав ще кілька фраз, які характеризували його не з найкращого боку.

Кореспондент ВВС Ніколас Уітчелл у 2005 році хотів поспілкуватися з Чарльзом про його майбутнє весілля з Каміллою Паркер-Боулз. Питання були особистого характеручого принц не стерпів. Особливо він скипів після фрази журналіста про те, що раніше, коли Чарльз був одружений з Діаною Спенсер, Каміллу все називали «іншою жінкою».

Після цих слів принц уїдливо відповів кореспондентові, що він дуже радий тому, як у пресі все встигають винюхувати. Потім Чарльз поспішив завершити розмову. Але, коли відвернувся, не проконтролював себе. Вийшло висловити думки вголос. Чарльз випалив: “Дідька лисого. Я не можу виносити цю людину. Він такий страшний. Він справді жахливий». Але ці слова принца почули, бо поряд було ще багато людей.

Читайте також:  Принц Гаррі зізнався, що відмовляв батька одружитися з Камілле.

Хто врятував ситуацію

Все це відбувалося на гірськолижному курорті в Альпах, де Чарльз проводив час зі своїми синами Вільямом та Гаррі. До речі, саме старший син тоді допоміг батькові викрутитись із ситуації та розрядити обстановку. Після неприємних реплік Вільям почав жартувати про те, що весілля Чарльза з Каміллою не відбудеться, якщо він втратить обручку. Вільям зізнався, що вічно косить. Таким чином, він відвернув увагу від слів батька у бік кореспондента.

Як журналіст пізніше прокоментував випад Чарльза

Цікаво, що Вітчелла слова Чарльза особливо не торкнулися. Він не чекав вибачень. І зрештою навіть погодився, що принц мав рацію, назвавши його жахливою людиною. Крім того, та ситуація допомогла журналісту зробити для себе важливі висновки.

«Це найкраще, що трапилося зі мною, тому що це показало, що наша робота як журналістів BBC полягає у тому, щоб висвітлювати [события] чесно та точно, а не шукати схвалення. Ми тут не для того, щоби подобатися»– Через багато років згадував інцидент Ніколас.

А як ти оцінюєш вчинок Чарльза? Чи можна члену королівської сім’ї так відгукуватися про представника преси?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я