Як Джонні Депп виконав мрію свого 11-річного тяжкохворого фаната

98

Під час скандального розгляду з Ембер Хердом Джонні Деппу оголосили бойкот у Голлівуді. Його не хотіли бачити навіть у тих ролях, які він уже грав. Тому надія фанатів на те, що вони ще побачать кумира, наприклад, у культовій ролі Джека Горобця, танула на очах. Актор і сам заявив, що не погодиться на це, навіть якщо йому запропонують «300 мільйонів доларів та мільйон альпак». Але сталося диво! Джонні Депп в образі Джека Горобця порадував фанатів, а головне – свого найбільшого шанувальника – 11-річного хлопчика Корі з тяжкою хворобою серця. Корі мріяв про знайомство зі своїм кумиром і Депп виконав заповітне бажання хлопчика.

Джонні Депп в образі Джека Горобця здійснив дитячу мрію

Перед харизмою капітана Джека Горобця не встоїть ніхто: ні дитина, ні доросла. Тому у культового персонажа, як і загалом у піратської франшизи, вистачає фанатів серед дорослих та дітей.

Ось і 11-річний Корі божеволіє від «Піратів Карибського моря». Його улюблений герой – Джек Горобець у виконанні Джонні Деппа. Та й інші ролі актора подобаються хлопчині, причому настільки, що Деппа хлопчик вважає своїм головним кумиром. Саме з ним Корі так мріяв познайомитись. Втілити дитячу мрію допоміг фонд Make-A-Wish. В організації намагаються робити тяжкохворих дітей хоч трохи щасливішими. На жаль, у Корі серйозна хвороба серця.

Представники фонду зв’язалися з Джонні Деппом та пояснили ситуацію. І актор щиро погодився поспілкуватися з Корі. Більше того, для хлопчика Джонні навіть переодягся у костюм Джека Горобця, хоча зарікався, що цього ніколи не буде.

“Я твій фанат номер один, капітан Корі”

Джонні Депп записав звернення до хлопчика, в якому звертався до нього капітан Корі. Актор не просто переодягся в Джека Горобця, а й поводився як цей персонаж. Джек може і прибрехати, а у щирості слів Деппа на відео ми не сумніваємося. “Я твій фанат номер один, капітан Корі”– Сказав Джонні у зверненні.

Читайте також:  Що сталося з Джонні Депп? Чому фанати стурбовані зовнішнім виглядом 59-річного актора

До речі, 11-річний Корі пробує себе у блогерській діяльності. Депп підтримав його починання і навіть пообіцяв передплатити його канал. Після публікації на каналі відео з Деппом у Корі значно побільшало передплатників. Хлопчик пообіцяв, що викладе більше відео, коли кількість фоловерів сягне 200 тисяч. Варто зазначити, що їх уже більше. Наразі за каналом Корі стежить 210 тисяч користувачів.

Джонні не обмежився лише відеозверненням до хлопчика. Він особисто поспілкувався з Корі з відеозв’язку. Це було неймовірно. Хлопчик щиро сміявся, коли Депп, який увійшов до ролі Джека Горобця, намагався зрозуміти, звідки долинає голос Корі.

Джонні зробив велику справу. Він не тільки ощасливив свого маленького фаната, але й зворушив шанувальників у всьому світі своїм вчинком.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я