Вибір Герміони: що поєднує всіх чоловіків Емми Вотсон – одна особлива якість

15
Емма Вотсон

Актриса Емма Вотсон не дуже любить говорити про своє особисте життя. Однак її романи все одно стають надбанням громадськості. З 2023 року актриса з Гаррі Поттера зустрічається з американським бізнесменом Райаном Уолшем. Чим він привабив актрису?

Якщо, дивлячись на бойфрендів актриси, всі намагалися вирахувати, кому ж воліє Герміона в реальному житті – темненьких чи світленьких, даємо відповідь: розумненьких!

Героїня Вотсон в культовій сазі про чарівників відрізнялася своїми розумовими здібностями, і актриса, яка виконала цю роль, теж, здається, найбільше цінує в чоловіках саме мозок, а не м’язи чи модельну зовнішність.

Нещодавно актрису помітили у компанії нового супутника на прогулянці у Венеції. Невдовзі з’ясувалося, що це американський бізнесмен на ім’я Райан Волш. Він обіймав низку посад у технологічних компаніях і три роки тому заснував консалтингову фірму у Лос-Анджелесі.

Джерело розкрило, що ж приваблює Емму в першу чергу

«Емма любить чоловіків, які можуть відповідати її інтелекту. Вона дуже розумна жінка і її бойфренди завжди були дуже розумними».

Якщо подивитися на колишніх коханих актриси, то можна помітити, що це завжди були люди, які відбулися при хороших посадах, на яких без інтелекту робити точно нічого. До цього Емма 18 місяців зустрічалася з Брендоном Грін, сином модного магната Філіпа Гріна. Молода людина обіймала посаду виконавчого директора в компанії свого батька. Серед колишніх коханців Вотсон був і Вільям «Мак» Найт, якого називали комп’ютерним генієм.

Емма Вотсон

А у Райана є ще один важливий для Емми плюс: він американець, а вони подобаються Вотсон більше британців. Емма розповідала, що віддає перевагу американським чоловікам, тому що вони більш відкриті і прямолінійні, тоді як британці стримані в прояві почуттів настільки, що Вотсон самій доводилося кликати їх на побачення.

Читайте також:  Що відомо про Міллі Олкок, яка відіграла головну роль у «Домі дракона»

«Пам’ятаю, як я приїхала до Америки навчатися в університеті Брауна, і один хлопець просто сказав: “Ти мені подобаєшся. Давай сходимо на побачення”. Я подумала: “Вибачте, що тільки що сталося?”. Для мене це величезний культурний шок. Американці дуже відкриті та дуже прямолінійні. Однак вони не є ідеальними. Вони часто носять шльопанці, і я не знаю, чи це мені подобається», — зізнавалася Вотсон.

Нового обранця актриси в такому взутті поки помічено не було. Ще 10 очок Уолшу!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я