Принцеса Шарлотта отримає високий титул, який раніше мала Єлизавета II

164

Члени британської королівської родини потихеньку звикають до своїх нових титулів. Після відходу королеви Єлизавети II її старший син Чарльз став королем. Дружина Чарльза Камілла Паркер-Боулз тепер має високий титул королеви-консорту. Вільям і Кейт тепер — принц і принцеса Уельські. До нового титулу доведеться звикати і дочки Уельсу Шарлотті. Схоже, король приберіг для онуки дещо особливе. Герцогиня Единбурзька – такий титул свого часу мала Єлизавета. А тепер він дістанеться юною Шарлотті третій у черзі на престол.

Шарлотта – нова герцогиня Единбурзька?

У західній пресі пишуть, що принцеса Шарлотта, дочка Вільяма та Кейт, отримає новий титул. І він справді особливий. Цікаво, що титул герцога Единбурзького після того, як не стало принца Пилипа, мав отримати молодший брат Чарльза Едвард. Але все сталося інакше. І тепер інсайдери, близькі до палацу, вважають, що саме Шарлотта стане герцогинею Единбурзькою.

Схоже, що Чарльз береже цей титул для своєї онуки. І це дуже символічно. Адже колись Єлизавета його носила. А Шарлотту постійно порівнюють з її прабабусею.

«Переважним результатом для короля є те, що цей титул [герцогиня Эдинбургская] має дістатись принцесі Шарлотті. Це гідний спосіб згадати королеву, яка, звичайно ж, носила титул герцогині Единбурзької, і спосіб Його Величності вшанувати лінію наступності»– Діляться інсайдери з британськими виданнями.

Шарлотта третя у черзі на престол

Для Шарлотти все могло скластися зовсім по-іншому. Але коли її мати Кейт Міддлтон носила першу дитину, деякі традиції в королівській родині вирішили змінити. Так, хлопчиків і дівчаток зрівняли у правах престолонаслідування. Таким чином і виходить, що зараз юна Шарлотта по праву займає своє місце в черзі після батька Вільяма і старшого брата Джорджа.

Читайте також:  Якими ростуть діти Джорджа та Амаль Клуні: говорять трьома мовами і люблять розіграші

Звичайно, багато британців у захваті від думки, що колись на престол зійдуть Вільям та Кейт. Але побачити Шарлотту королевою теж дуже хочеться. Адже дівчинка – мініатюрна копія королеви Єлизавети.

Але титул герцогині Единбурзької Шарлотті, якщо все йтиме своєю чергою, доведеться носити довго. Коли настане година Вільяма стати королем, його син Джордж стане герцогом Корнуольським. Але для Шарлотти нічого не зміниться. Вона так і залишиться герцогинею Единбурзької.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я