Врятовано 110 мігрантів у Середземному морі

14

Декілька десятків людей зазнали лиха на переповнених гумових човнах біля берегів Лівії. Дві гуманітарні організації спромоглися врятувати людей. Човни мають причалити в Італії.

Врятовано 110 мігрантів у Середземному морі

Організації «Лікарі без кордонів» та SOS Méditerranée врятували 110 мігрантів, які потрапили в халепу біля берегів Лівії. Люди подорожували на переповнених гумових човнах у міжнародних водах центрального Середземномор’я, повідомили обидві організації у Твіттері у суботу.

Екіпаж SOS Méditerranée прийняв на борт Ocean Viking 37 мігрантів і повідомив, що деякі з них отримали опіки від палива. У суботу вдень команда «Лікарів без кордонів» врятувала 73 особи та надала їм медичну допомогу на судні «Гео Баренц».

Незабаром після місії порятунку Італія призначила “Океанський вікінг” портом Анкони на Адріатичному морі, щоб люди могли зійти на берег. За оцінками SOS Mediterranee, дорога туди займе близько чотирьох днів. Виділення портів після першого порятунку – це нова політика правого уряду Італії. За їхніми словами, це дозволить швидше допомогти врятованим людям. Однак швидке виділення коштів зазвичай призводить до того, що організації не рятують більше мігрантів, які зазнають лиха в морі, як раніше. Це пов’язано з тим, що до політичних змін кораблі часто чекали на порт кілька днів і, відповідно, довше перебували в морі.

37 людей на судні Ocean Viking відпливли від узбережжя Північної Африки, щоб дістатися ЄС. Переправа небезпечна для життя, а човни, що використовуються, часто виявляються непридатними для плавання. За повідомленнями ЗМІ, у п’ятницю між туніським узбережжям та італійським островом Лампедуза затонув човен з мігрантами, на борту якого знаходилося майже три десятки людей. Троє загинули, зокрема маленька дитина. Спочатку рибалки піднімали людей на борт. Потім берегова охорона Італії взяла їх під контроль та доставила на Лампедузу, як повідомило інформаційне агентство Ansa.

Читайте також:  Мер Ганновера підтримує угоду з "Останнім поколінням

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я