Вмілі ручки: як завести в мороз машину

111

Мороз, холод і вітер досить негативно впливають на ті автомобілі, які постійно перебувають на вулиці просто неба. Звичайно ж, краще на зимовий період підшукати для свого транспортного засобу тепліше місце стоянки. Це може бути гараж, навіть опалювальний або тепла крита стоянка. Однак не всі мають таку можливість і тому важливо знати, як розморозити автомобіль правильно і ефективно.

Відповідь на запитання, чи потрібно заводити машину щоб прогріти, однозначна – звичайно ж так. Причому процедуру прогріву двигуна потрібно проводити не тільки в морозну погоду, а й у теплу теж.

Для того, щоб прогріти двигун перед запуском у мороз на вулиці, потрібно дотримуватись важливих правил:

  • перед запуском машини розігрійте акумулятор – досить кілька разів моргати фарами, бажано – далеким світлом;
  • зачекайте кілька секунд після включення запалювання, щоб бензонасос прокачав паливо в двигун автомобіля;
  • увімкніть світло, а також обігрів у машині, щоб двигун швидше прогрівся.

Всі ці нескладні та нетривалі манінупації з машиною водіям рекомендується здійснювати перед кожним виїздом у холодну погоду.

Усі водії повинні точно знати, скільки часу потрібно гріти машину. У сильний мороз прогрівати двигун потрібно щонайменше 10-15 хвилин. Деякі моделі автомобілів прогріваються швидше, але для якісного прогріву двигун треба потримати на неодруженому ходу не менше 7 хвилин. Тільки після цього можна вирушати в дорогу, але при цьому кілька хвилин потрібно їхати плавно і потроху розгазовувати двигун.

Не бажано сідати за кермо у сильні морози, особливо коли температура на вулиці нижче -30°C. Якщо ж ви вирішили їхати, потрібно дотримуватися кількох правил, щоб автомобіль не зламався. Справа в тому, що на холоді двигун швидко остигає і його системи можуть зледеніти. Тому потрібно обов’язково прогрівати машину перед виїздом, щоб забезпечити нормальну подачу палива та випуск газів.

Читайте також:  Занадто часті вмивання: косметологи назвали поширені причини акне у дорослих

Важливо пам’ятати, що на морозі олія густіє і втрачає свої мастильні якості, що може сильно нашкодити двигуну та коробці передач.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я