Усього одна риса характеру заважає людям схуднути

32

Новорічні та різдвяні свята, як правило, загрожують не лише веселощами, застіллям, а й парою зайвих кілограмів, яких потім так складно позбутися. Чому? Схоже, вчені виявили одну із причин.

Нове дослідження передбачає, що деякі риси нашого характеру здатні допомогти нам схуднути, або, навпаки, ускладнюють процес. Загалом у дослідженні взяли участь трохи більше сотні людей з ожирінням.

У ході дослідження їм надали комбіноване консультування, а також запропонували дієтотерапію та лікувальну фізкультуру. Результати показали, що не всі реципієнти однаково реагують на програму, які результати також залежать і від типу особистості.

Наприклад, учасникам дослідження, які були оптимістично налаштовані на початку піврічного шляху, виявилося складніше схуднути. У той же час люди, які успішно позбавлялися зайвих кілограмів, навпаки, стали оптимістичнішими протягом дослідження, навіть якщо спочатку були налаштовані песимістично.

Крім того, вчені виявили, що ще одним ключем до схуднення є самосвідомість. Тобто людям необхідно знати, як працює їжа, збирати інформацію про те, які зміни відбулися і за допомогою чого вони були досягнуті.

Після закінчення експерименту вчені склали кілька правил, які допоможуть схуднути:

  • не підходити до схуднення з дитячим оптимізмом;
  • підвищувати самоефективність;
  • працювати над самоконтролем;
  • знизити психологічну напругу.

Дослідники вважають, що люди, які тверезо дивляться на факти та розглядають альтернативи, з набагато більшою ймовірністю отримають результат, коли намагаються схуднути.

Читайте також:  Експерт розповів, чи можна брати телефон із собою на ніч у ліжко

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я