У Парижі представили концепт олімпійської медалі – 2024

7
Медалі Олімпійські ігри Париж 2024

Всередині є секрет – шматочок справжньої Ейфелевої вежі.

Організатори Олімпіади та Паралімпіади 2024 року у Франції показали, який вигляд матимуть медалі змагань.

Автори розповіли, що джерелом натхнення для них стала знаменита Ейфелева вежа. “Обличчя” у нагород однакове – п’ятикутник у центрі з конструкції вежі з логотипом Ігор.

Кожен призер отримає шматочок оригінального металу Ейфелевої вежі, поміщений у серцевину медалі“, – кажуть творці концепту.

Обрис якраз нагадує форму самої Франції, а промені, що розходяться в різні боки, – це блиск і сяйво спортсменів-переможців. Зазначається, що стрічки медалей прикрасять орнаментом, що нагадує конструкції головної паризької пам’ятки.

На зворотному боці атлети побачать давньогрецький стадіон із богинею Нікою. На горизонті над ним – афінський Акрополь і ще одна Ейфелева вежа.

Для паралімпійців дизайн трохи змінили: тут буде нижня проекція вежі. Усе, наче ви стоїте між її опор і дивитеся вгору. Написи “Париж 2024” і “Паралімпійські ігри” продубльовані для незрячих шрифтом Брайля.

Понад 5 тис. медалей розробив і виготовив ювелірний дім Chaumet спільно з Паризьким монетним двором. Діаметр нагороди – 85 мм, а товщина – 9,2 мм. Усередині – рівно 18 г Ейфелевої вежі.

Читайте також:  Нові страйки та протести проти пенсійної реформи у Франції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я