У центрі Рівного люди, які потрапили у скрутне становище можуть безкоштовно пообідати

24

У день святого Миколая стартувала акція «Гарячі обіди» для нужденних. Тепер у будні за кінопалацом «Україна» з 13:00 по 13:30 усі охочі можуть посмакувати гарячими першими стравами.

«Ця благодійні ініціатива триває вже шостий рік поспіль та реалізується силами Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг. В міру можливості намагаємося підтримувати усіх людей, хто потребує допомоги. В єдності наша сила. І завдяки єдності – переможемо», – зауважив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

У «Пункті Незламності» переселенець Олег Ігнатенко дізнався про таку акцію і вирішив пообідати. Чоловік вчора приїхав у Рівне з міста Чернігів. Його будинок повністю зруйнований.

«Дізнався від волонтерів у центрі міста про те, що тут роздають гарячі обіди, то ж вирішив посмакувати. Приємно, що допомагають усім, зараз. Уха дуже смачна», – розповів переселенець Олег Ігнатенко.

Цієї зими харчувати нужденних гарячими стравами планують щодня. Як зазначають соціальні працівники, щодня кількість відвідувачів збільшуються, адже переселенці, пенсіонери та люди, які потрапили у скрутне становище передають один одному про таку можливість.

Рівненська ОВА

Читайте також:  На Рівненщині мати загиблого Героя віддала гроші на облаштування спортивного майданчика

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я