Туристичний підводний човен знову популярний

25
Підводний човен — бульбашка

Разом зі штурмом небесних висот триває активне вивчення морських глибин. Щоб опинитися на дні світового океану, достатньо купити квиток і посісти комфортабельне місце в прозорому підводному апараті, причому не одному мандрівникові, а з компанією друзів.

Підводний човен — бульбашка

Американський концерн Triton Submarines у Флориді, що спеціалізується на виробництві підводних човнів, яхт для досліджень і елітного туризму, показав новітню туристичну субмарину типу Triton 660/9 AVA. Модуль незвичайної форми нагадує витягнуту прозору бульбашку, що дає змогу мандрівникам насолоджуватися повним оглядом океанського дна, його мешканців. Однак гостей онлайн VIP casino UA подібним не здивуєш. Постійні дослідження небесних далей і океанських глибин увійшли у звичку відвідувачів ігрових автоматів пригодницької тематики. Набувши досвіду і виробивши власну стратегію на демонстраційній версії тайтлів, гемблери переходять на оплачувану, отримуючи різні призи, інші грошові заохочення.

Характеристика підводного човна полягає в назві його типу:

  • пасажиромісткість з пілотом – 9 осіб;
  • глибина занурення — не більше 660 feet або 200 м;
  • спосіб виготовлення кабіни – Advanced Versatile Acrylics – AVA;
  • тривалість підводного плавання — не більше 12 год;
  • швидкість — 5,4 км/год.

Субмарина послужить доповненням туристичних надводних суден. Тут можна влаштувати коктейль-бар або ігрове приміщення. Деякі мандрівники говорять про спа-процедури. Мандрівникам гарантується повне розслаблення або заняття особистими справами на морському дні без стороннього втручання, яке часто супроводжує на суші, офісі. Щоправда, довго висидіти в компанії риб не вдасться — агрегат не передбачає наявність туалету.

Підводний човен витримав усі тестування, за що отримав необхідний сертифікат. Модуль поставили австралійському туристичному бюро Scenic Luxury Cruises & Tours, що має також київське відділення. Апарат встановлено в трюмі судна Scenic Eclipse II для спуску під воду.

Читайте також:  Електронний підпис. Де отримати та як користуватися?

Підводний човен — бульбашка

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я