Тайвань збільшує термін військової служби до дванадцяти місяців

17

На тлі напружених відносин із Китаєм Тайвань вирішив продовжити термін військової служби. Президент Тайваню Цай Ін-вень оголосила, що тайванські чоловіки мають служити в армії не чотири, а дванадцять місяців. Президент також оголосила про покращення оплати праці для тих, хто проходить військову службу.

“Це важке рішення”, – сказала Цай. Але як президент має забезпечити виживання Тайваню, пояснила вона. Китай продовжує підривати регіональну стабільність та загрожувати демократичній острівній республіці, сказала вона.

Китайське керівництво розглядає Тайвань як частину Народної Республіки та загрожує завоювати його. Останніми місяцями напруженість посилилася. Після візиту спікера Палати представників США Ненсі Пелосі у серпні Пекін розпочав великомасштабні військові маневри та підтримує військовий тиск, збільшуючи розгортання військових кораблів та літаків у Тайванській протоці.

Минулими вихідними Китай знову провів великі військові навчання в регіоні. Це була «тверда відповідь» на «нинішню ескалацію та провокацію» з боку США та Тайваню. У п’ятницю Конгрес США ухвалив бюджет адміністрації, який також включає нову підтримку Тайваню.

Читайте також:  Збільшення виробництва боєприпасів профінансує ЄС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я