Співачка Доджа Кет з’явилася на публіці у 30 тисячах кристалів Сваровські

176

Американська реперша Доджа Кет — безперечний кумир світової молоді. Від колег-музикантів Доджу відрізняє особливий підхід як до написання музики, і до власним образам. У пошуках натхнення Кет нерідко звертається до світу модизвідки щоразу виносить новий матеріал для своїх пісень А нещодавно Доджа продемонструвала, що й сама здатна продемонструвати іменитим кутюр’є дещо цікаве! Свіжий образ молодої співачки захопив маститих метрів моди. А ось проста публіка від нього не в захваті…

Доджа Кет та «пекельний костюм»

Висока мода

Ось уже яке десятиліття поспіль столицею та цитаделлю високої моди заслужено називають Париж. На початку 2023 року місто кохання в черговий раз закликало кутюр’є на свято творчості та винахідливості. Традиційний тиждень високої моди нерідко заряджає дизайнерів натхненням на місяці вперед!

Серед гостей цього разу когось тільки не було. Для іменитих творців тиждень високої моди привід здивувати світ. А відомі музиканти, артисти та просто світські левиці з радістю користуються можливістю, щоб і інших подивитися, і показати себе. Цього року, наприклад, на подіумі сяяли моделі, прикрашені чучелами тварин. Добре хоч чучела були штучними!

Алюзії на Данті

Головний дизайнер паризького модного будинку «Schiaparelli», який створив колекцію з чучелами, бачить у своїх творах символи людських гріхів Моделі ж із задоволенням дефілювали за подіумом у екстравагантних сукнях. Так, наприклад, Кайлі Дженнер та Ірина Шейк з’явилися на шоу з величезними головами левів. А Наомі Кемпбелл “вигуляла” голову вовка!

Але всіх професійних моделей перевершила реперша Доджа Кет, яка продемонструвала світу дивовижний «кривавий костюм». Насправді образ 27-річної співачки було створено за допомогою величезної кількості кристалів Сваровськи. За словами кутюр’є, їй знадобилося понад 30 тисяч фрагментів синтетичного кришталю!

Читайте також:  Селін Діон: досягнення і творчість співачки, подробиці її життя

Тонкощі дизайну

Вочевидь, кристали були лише частиною загального образу. На додаток до них Доджа Кет одягла шовкове бюстьє і накидку в тон. Взуттям співачки послужили червоні чоботи. А ноги красуні закривала елегантна спідниця ручної в’язкиповністю обшита лакованими дерев’яними намистинами.

Просто так одягнутися в подібне вбрання неможливо. За словами творця образу, процес прикраси тіла зірки кристалами Сваровскі зайняв. цілих п’ять годин! Волосся своє, до речі, Доджа Кет усеювати синтетичним кришталем не стала. Зачіску співачка приховала під акуратною шапочкою, на яку згодом і нанесли кристали.

Реакція публіки

Своє вбрання реперша назвала «Ад Доджі», продовжуючи парад посилань до творіння Аліг’єрі. Кутюр’є захопилися костюмом красуні. Але проста публіка відреагувала на образ двояко. Багатьом сподобався покинутий Доджей виклик суспільному смаку. Інші, навпаки, назвали вбрання кошмаром трипофобу, «сукнею без шкіри» і навіть «сукнею червоної ікри»! Цікаво, а що думаєш із цього приводу ти…

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я