Швидкий обмін криптовалют: що потрібно для процедури?

35
крипта

Якщо плануєте обміняти чи купити біткоїн, тоді потрібно подбати про обмінник криптовалют, який порадує надійністю, прозорими умовами і відсутністю прихованих комісій.  Чудовим вибором стане спеціалізований майданчик Let’sPay.

Для того, щоб дізнатися про цей майданчик більше, достатньо перейти за посиланням https://letspay.me/ua, де представлена вся необхідна інформація, що допоможе визначитися. На сторінках ресурсу присутні різні напрямки, є можливість купити та продати кріптовалюти, зберігаючи конфіденційність та економлячи час.

Щоб здійснювати операції, не потрібно мати спеціальні навички. Достатньо використовувати онлайн-гаманці, які працюють в Україні. Також підходить варіант visa mastercard, оскільки сервіс являється максимально автоматизованим. Операції можна проводити без затримок.

Варто зазначити, що подібна особливість допоможе не тільки прискорити процес, але і зменшити комісію. Використання онлайн-обмінника Let’sPay, вийде отриматит доступ до транзакцій, до радують швидкістю й безпечністю.

Особливості роботи Let’sPay

Яким чином працює подібний обмінник? В першу чергу, потрібно вибрати напрямок, що цікавить. Користувачу варто визначитися, збирається купувати чи продавати. Для здійснення операцій, можна використати карту ПриватБанку, інших банків, що мають гривневий оборот. Також підходять карти Казахстану. Процедура купівлі і продажу біткоїн, інших  видів криптовалют максимально проста. Все, що потрібно, так це оформити заявку на сайті. В залежності від бажаної операції, знадобляться наступні дані:

  • Вписати номер карти, на яку і будуть проведені транзакції;
  • Вказати номер онлайн-гаманця, щоб можна було вивести, зарахувати біткоїни, інші віртуальні валюти;
  • Вказати адресу електронної скриньки;
  • Для зв’язку потрібен діючий номер телефону.

Перейшовши за посиланням https://letspay.me/ua, можна здійснити швидку купівлю та продаж криптовалюти. Сама ж операція проводить наступні етапи:

  • Для початку необхідно заповнити онлайн-заявку, де потрібно зазначити всі необхідні дані;
  • Оплатити заявку;
  • Далі проводять зарахування на карту банку або онлайн-гаманець.
Читайте також:  Де найвигідніше обмінювати криптовалюти?

Щодо кінцевого підсумку операції, то він залежить від того напряму, що був обраний. Це може бути продаж кріптовалюти, його купівля чи обмін.

Гарантія безпеки і збереження конфіденційності 

Використовуючи обмінник Let’sPay, готові гарантувати високий рівень безпеки під час виконання зарахувань, переведень. Всі операції являються конфіденційними та безпечними. Всі дані, що вносяться у заявку, не будуть використовуватися з іншою метою, мають надійний захист з технічного боку.

Здійснення фінансових операцій можливий у будь-який час, коли зручно. Це не залежить від дня тижня, чи який час доби. Процедури, пов’язані з біткоїном виконати дуже просто, якщо використовувати надійний та зручний сервіс. Перед використанням завжди можна ознайомитися з сервісом детальніше.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я