Штайнмайєр обіцяє німецьку підтримку Лулі

21

Перед своїм візитом до Бразилії федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр пообіцяв німецьку підтримку новому президенту Луїсу Інасіу Лула да Сілва.

«Мій візит покликаний надати імпульсу поновленню двосторонніх відносин між нашими двома країнами», – сказав Штайнмайєр перед від’їздом до Берліна. Він сказав, що це також має дати імпульс «для досягнення нашої спільної мети щодо захисту від вирубування тропічних лісів Амазонки, зелених легень нашого світу».

Штайнмайєр звернувся до світової спільноти: «Ми закликаємо не лише Бразилію, ми всі несемо відповідальність за захист клімату та навколишнього середовища та збереження біорізноманіття на нашій планеті».

Штайнмаєр на інавгурації

Штайнмайєр буде присутній на інавгурації Лули цієї неділі в столиці Бразиліа. Він хоче дати зрозуміти, що Німеччина розглядає Бразилію як стратегічного політичного та економічного партнера. Двосторонні відносини постраждали за чотири роки правління президента правого штибу Жаїра Болсонару, який був зміщений зі своєї посади наприкінці жовтня.

Він був радий можливості особисто привітати Лулу з інавгурацією, сказав Штайнмаєр перед від’їздом. Ми обміняємося думками щодо його цілей на посаді президента та щодо двосторонніх питань». Федеративна Республіка готова надати новому президентові максимальну підтримку у його амбітних планах щодо захисту тропічних лісів».

Водночас Штайнмаєр висловив найглибші співчуття бразильцям у зв’язку зі смертю легенди футболу Пеле. «Пеле надихав мільйони людей, не лише у футбольному світі, і тричі вигравав Кубок світу із національною командою. Бразилія прощається із великим сином країни».

.

Читайте також:  AfD виграла вибори глави округу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я