Що відомо про діадему, яку Меган не дозволили надіти на весілля

23

Весільна діадема Меган Маркл знову потрапила до новин. Герцогиня Сассекська вдягла приголомшливий діамантовий головний убір на своє весілля з принцом Гаррі у 2018 році. Упродовж кількох років ходили чутки, що ця прикраса не була її першим вибором. Але королева Єлизавета II заборонила Меган одягати ту тіару, яку хотіла герцогиня. Все це супроводжувалося скандалом, пише експерт Роберт Лейсі. Нині в історії з’явилися нові подробиці. Може, Меган не така скандалістка, яку її часто описують?

Весільна діадема Меган Маркл: чи хотіла герцогиня її одягати

У книзі “Битва братів” королівський біограф Роберт Лейсі написав, що вибір прикраси Меган Маркл викликав скандал у сім’ї. Говорилося, що Меган захотіла особливу тіару зі смарагдами, Яка, як говорить історія, прийшла до Великобританії з Росії. Королева була проти цього і не дозволила Меган одягати цю прикрасу на весілля. Проте експерт також наголошує, що цю версію у палаці не підтвердили, але й не спростували.

Тоді в пресі Меган виставили не в кращому світлі. Писали, що герцогиня вперта, невдячна і робить все заради власних інтересів. Не привіталося тоді й принцові Гаррі. Адже його виставили чи не підкаблучником, який виконує всі забаганки нареченої і готовий навіть посваритися з сім’єю, аби Меган була всім задоволена.

Чому смарагдова тіара була не найкращим вибором

Навіть якщо це правда, що королева заборонила Меган одягати тіару зі смарагдами, то монархиня зробила це зовсім не для того, щоб насолити герцогині. Справа в тому, що тіара потрапила до рук Віндзорів через «невизначені» канали та за невідомою ціною. Сталося це після революції у Росії.

У 1918 році з усією російською імператорською сім’єю розправилися. Тоді ж деякі коштовності Романових і потрапили до Великобританії. Походження тіари могло поставити Меган на весіллі в незручне становище.

Читайте також:  Меган Маркл крутиться як може: "Їй доводиться продавати шампунь для собак"

Що стосується тієї діадеми, яку Меган все ж таки одягла, то з нею все прозоро. Прикраса була пов’язана з королевою Єлизаветою. Діадема належала королеві Марії, бабусі Єлизаветі. Центральний камінь прикраси – це насправді брошка. У ньому 10 діамантів. Її Марія отримала дар на своє весілля в 1893 році від графства Лінкольн.

Може, жодного скандалу й не було

Як написав Роберт Лейсі, принц Гаррі розлютився, коли Меган заборонили надіти смарагдову тіару Але з цього приводу нині покійна королева одного разу висловилася. Вона наголосила, що спогади можуть відрізнятися. Звісно, ​​це туманна заява. Але воно наштовхує на думку, що все могло бути зовсім не так, як описали у книзі та пресі.

Крім того, видання Harper’s Bazaar Меган розповідала, що своєю весільною прикрасою вона дуже задоволена. Маркл сказала, що їй «Дуже пощастило, що вона змогла вибрати цю чудову тіару-бандо в стилі ар-деко». Меган підкреслила, що це було ідеально, тому що весільний образ вийшов таким простим та чистим. Принц Гаррі теж казав, що прикраса «виглядало найкраще».

Підбиваючи підсумки передбачуваної істерики через тіару, Лорен Кієна, експерт із королівських прикрас, каже, що публіка “ніколи не дізнається точно, як проходив процес вибору тіари, тому що так багато інформації про королівські коштовності зберігається в таємниці”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я