що відбувається на фронті зараз?

14

Про те, що відбувається на фронті, в Україні розповіли ведучі Stratera Show на радіо «Голос Берліна».

 

Наступ ЗСУ триває. Тим часом у мережі з’явилося чергове відео, на якому російські військові скаржаться на відсутність забезпечення та зневагу з боку керівництва. Що відбувається на фронті зараз обговорили провідні Stratera Show на радіо “Голос Берліна” Маша Майєрс та Дмитро Губін.

Після цих історій про масовані обстріли громадянської інфраструктури української, що продовжуються, коли ти думаєш про те, як почуваються люди, які мають жити в багатоповерхових будинках напередодні холодів без світла, без опалення, без водопостачання і з вибитим склом, то основне питання: навіщо ви це робите, якщо ви підтримуєте народ України (я маю на увазі російська сторона), при цьому виборюєте виключно «нацистів і бандерівців»?

І, звісно, ​​тепер Макіївка — це випалена земля, це зруйновані абсолютно будинки, це знищені тяжкою військовою технікою паркани, це розбиті дороги, це абсолютно безлюдні місця, з яких пішли всі.

Дмитро Губін: Я додам ще три копійки жаху. Маріуполь російська влада нібито мала намір перетворити на зразкове місто. Ми з тобою обговорювали той містобудівний план, який передбачили для Маріуполя. Але коли бачиш сьогоднішні знімки звідти, коли люди пишуть на своїх розбитих будинках: «Рятуйте, ми замерзаємо»… Оце відбувається. Тобто це відбувається там, де має бути місто, садок, який демонструє перемогу російської зброї і взагалі урочистості всього доброго над так званим укронацизмом.

Херсон: що відбувається на фронті зараз?

Маша Майєрс: Що ж до Херсона, то на правому березі вже стоять Збройні сили України, а лівим берегом досить суперечливі інформації. З’явилося дуже багато повідомлень з приводу того, що ЗСУ форсували Дніпро і що вони вже на лівому боці. І ось черговий раз службовці одного з російських військових з’єднань записали відеозвернення. Це просто ілюструє, як воює армія Росії. Причому зверніть увагу, що це військове з’єднання стоїть на лівому березі. Це очевидно із тексту, який записали військовослужбовці російської армії.

Читайте також:  Річарда Барнетта засуджено за штурм Капітолію

Відео-звернення 359 Смоленського моторизованого полку:

«Вчора ми змушені були організовано відійти від наших позицій. Командування було повідомлено, тому що протягом кількох тижнів нас перекидали з місця на місце і говорили, що наше основне завдання це копати. Озброєні лише автоматами Калашнікова та гвинтівками Мосіна. Найважче озброєння – це гранатомети РПГ, дальність стрілянини яких не перевищує 500 метрів. З місця дислокації нам було обладнано фортифікаційні споруди радянського виробництва, які вже давно виробили.

Командування повідомило, що нас захистить. Після кількох днів підготовки устаткування командування нам довело, що той берег повністю зайнятий військами противника. Ми займалися своїми побутовими справами, і нам було завдано досить потужного мінометного обстрілу, в результаті якого були загиблі. В результаті спроби скоригувати наші дії виявилося, що ми не маємо зв’язку ні з ні з керівництвом полку, ні з командуванням батальйону. Навіть між підрозділами не було організовано жодного зв’язку. Не було ні артилерійської підтримки, ні підтримки якогось важкого озброєння. Ми були одні з автоматами Калашнікова, не здатні стріляти просто до того берега. Ми не могли щось зробити і якось відобразити напад на нас.

Наступного дня було також завдано точкових мінометних обстрілів з коригуванням вогню за допомогою безпілотних літальних об’єктів. Підлітали дрони просто вказували місця. І позиції одного з підрозділів було повністю знищено. Далі прилетіли коптери, які здатні нести на собі заряди гранати, почали скидати їх точково до осередків.

Нам також командування обіцяло першого дня: завтра, хлопців, до вас приїде артилерія. Другого дня обіцяли, на третій день казали: чекайте завтра. Так сніданками нас постійно годують. У результаті ми як підрозділ взагалі не могли нічого зробити. Просто зазнавали втрат, внаслідок чого було ухвалено рішення відійти назад».

Читайте також:  як зміниться розстановка сил у парламенті країни

Маша Майєрс: Відступити назад. Ви звернули увагу на цю фразу, і при цьому це говорять ті військові з’єднання ЗС РФ, які стоять на лівому березі Дніпра. Це важливо наголосити.

Таким чином, на Херсонщині російські війська також продовжують відступати.

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :