Що приховував Бен Аффлек від Дженніфер Гарнер

46
Бен Аффлек

Як стало відомо, Бен Аффлек зберігав любовні листи від Джей Ло протягом 20 років. Цікаво, що поділитися такою подробицею вирішила сама співачка. А тому деякі користувачі Мережі припустили, що зроблено це було навмисне, щоб позлити екс-дружину актора Дженніфер Гарнер. Що ж послужило приводом для таких одкровень і чому коментатори розкритикували співачку, ти дізнаєшся в нашому матеріалі в найближчі кілька хвилин.

Бен Аффлек зберігав листи від Джей Ло

Ні для кого не секрет, що роман Бена Аффлека і Дженніфер Лопес на початку двотисячних був на слуху буквально у всіх. Це й не дивно, адже у закоханих знаменитостей практично не було можливості навіть сховатися від папараці. Осторонь не залишалися і шанувальники Бенніфер, які прагнули побачити парочку на власні очі. І, цілком імовірно, саме цей тиск і увага громадськості в результаті призвели до розірвання заручин.

Відтоді спливло чимало води. І в співачки, і в актора були наступні романи, шлюби та стосунки. Лише навесні 2021 року ми знову змогли побачити Бенніфер. Здається, знаменитості не просто возз’єдналися, але буквально пронесли своє кохання крізь роки. Романтично, чи не так?

Бен Аффлек & Дженніфер Лопес

Весь цей час Бен Аффлек зберігав любовні листи від Джей Ло потай від Гарнер. До слова, розповіла про це сама співачка в новій документальній стрічці про своє життя. “Цю книгу Бен подарував мені в наше перше спільне Різдво. Тут кожен лист, який ми писали один одному 20 років тому і сьогодні”.

“Дві людини з різними підходами”

Здавалося б, кожна жінка мріє про такі романтичні вчинки свого обранця. Ось тільки, на думку користувачів Мережі, поширюватися про це на весь світ є не найкращою витівкою. “Вона готова робити гроші навіть на їхніх почуттях”, “Це все чудово, але після таких зізнань якось не дуже віриться в їхнє велике кохання”, “Цікаво, Джей Ло спеціально заявила про це, щоб позлити Гарнер?”

Читайте також:  Чому шанувальники пророкують Бену Аффлеку і Дженніфер Лопес швидке розлучення

Не в захваті від таких одкровень був і сам Бен. Бачиш, крім вищесказаного, варто згадати і творчий секрет останнього альбому Лопес. Так, співачка не тільки надихнулася цими листами, а й показала їх своїй команді. “Я такий: “Ти показувала всім музикантам усі ці листи? О Боже мій…” Джен була справді натхненна цим досвідом. Саме так артисти виконують свою роботу. Їх надихає особисте життя. Як сценарист і режисер, я, безумовно, роблю те саме”, – зізнався Аффлек.

До слова, чоловік також повідав і про одне прохання, яке він озвучив Дженніфер у момент возз’єднання. Так, актор попросив співачку не створювати “стосунки для соцмереж”. І водночас Бен Аффлек розуміє, що це не зовсім чесне прохання. Адже у знаменитостей буквально різний підхід, тому вони намагаються навчитися шукати компроміс. У результаті поки Лопес відверто спілкується з журналістами, її чоловік залишається повною її протилежністю, вважаючи за краще залишатися в тіні.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я