Шайло Джолі-Пітт після 18-річчя переїжджає до Бреда Пітта і його нової дівчини

75
Шайло Джолі-Пітт

Як стало відомо, Шайло переїжджає до Бреда Пітта. Неважко уявити, як цьому радий зірка фільму “Одного разу в… Голлівуді”. Однак, що куди важливіше, як до цього поставилася безпосередньо Джолі. І що взагалі могло вплинути на раптовий переїзд дівчини до батька? Відповідь на це питання ти дізнаєшся в нашому матеріалі в найближчі кілька хвилин.

Шайло переїжджає до Бреда Пітта

Мабуть, новина про те, що Шайло переїжджає до Бреда Пітта, може дивувати лише тих, хто явно не цікавиться життям знаменитості. Звичайно, судові розгляди між акторами після скандального розставання не могли не вплинути на їхніх спадкоємців. Так, наприклад, прийомні діти Анджеліни Джолі не готові йти на контакт із зірковим батьком.

Бред Піт

Однак це явно не стосується Шайло, яка, за словами інсайдерів, завжди тягнулася до Бреда. А тому після свого 18-річчя дівчина готова перебратися ближче до батька і його нової коханої Інес де Рамон. До речі, станеться це вже зовсім скоро. Адже, як відомо, день народження у спадкоємиці Пітта трапиться 27 травня.

діти Джолі

Таке, безумовно, не може не засмучувати Джолі. Як ти знаєш, голлівудська актриса багато років самостійно піклувалася про дітей. При цьому, що важливо, знаменитість докладала всіх зусиль, щоб спадкоємці не бачилися з її екс-чоловіком.

“Енджі знає, що Шайло дорослішає і вже може приймати власні рішення. Звичайно ж, Анджеліна, м’яко кажучи, не в захваті”, – зізнаються близькі до оточення актриси джерела.

Удар нижче пояса

Бред Пітт

Важливо зазначити, що причиною такого рішення Шайло не стали якісь конфлікти з матір’ю. “Шайло не сварилася з Анджеліною. Але їй скоро виповниться 18. Вона хоче струсити ситуацію. Крім того, вона обожнює Бреда і завжди була татовою донькою. Пітт був у захваті, коли Шайло розповіла йому цю новину. Помітно, що вони зроблені з одного тіста. Дочка почувається комфортно поруч із татом і може поділитися з ним чим завгодно”.

До слова, судові розгляди Пітта і Джолі затягнулися якраз таки через питання опіки над дітьми. Ба більше, ходили чутки, що Анджеліна навмисно затягує цей момент. Адже таким чином можна було дотягнути до повноліття спадкоємців і, що важливо, їхнього добровільного прийняття з боку акторки в розбірках із колишнім чоловіком. Ось тільки поки що план працює не на всі 100 %.

Читайте також:  Чому фанати накинулися на молодшу дочку Віри Брежнєвої

Бред Пітт

Також важливо зазначити, що Шайло не тільки не перестала бути улюбленицею батька, але ще й встигла налагодити спілкування з Інес. Погодься, для Джолі це все одно що удар нижче пояса. На жаль, впливати на дочку знаменитість уже ніяк не зможе. І тепер їй залишається лише прийняти вибір спадкоємиці.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я