Ключові ознаки хорошого мікроавтобуса

19
буси

Мікроавтобус є робочим інструментом багатьох підприємств. Важко уявити транспортну компанію, кур’єрську службу або навіть ремонтну бригаду без відповідного мікроавтобуса. Як транспортний засіб, який інтенсивно використовується, він повинен бути, перш за все, зручним та просторим. А ще, кожному власнику варто знайти профільне СТО мікроавтобусів https://www.busservice.com.ua/, де він зміг би регулярно обслуговувати свій транспорт.

На що слід звернути увагу при виборі комерційного автомобіля?

Хороший комерційний автомобіль для кожного свій. Це залежить, серед іншого, від галузі та типу бізнесу. Для перевезення людей та інструментів підійде один тип транспортного засобу, для перевезення палет і великогабаритних вантажів — інший. Ось чому варто заздалегідь продумати, для чого буде використовуватися мікроавтобус.

Висока навантажувальна здатність

Кур’єрські мікроавтобуси — це транспортні засоби вагою до 3,5 тонн. Тому для керування ними достатньо водійських прав категорії В, і вони можуть їздити практично по всіх дорогах. Відносно невеликі розміри повинні бути збалансовані високою експлуатаційною вантажністю, що дозволяє завантажувати та перевозити всі необхідні вантажі.

Підіймач для полегшення завантаження та розвантаження

Це не є обов’язковою умовою, але дуже корисно у випадку з важкими вантажами. Невеликий гідравлічний візок і підіймач вантажністю до 750 кг значно полегшать завантаження і розвантаження піддонів на візок. Це прискорює роботу та економить час. А як ми всі знаємо, час — це гроші.

Широке оснащення

Як ми вже згадували, для багатьох компаній мікроавтобус є робочим інструментом. Тому правильне обладнання має важливе значення. Кондиціонер, підігрів сидінь, електричні склопідіймачі, а також численні відсіки для зберігання речей і розетки для зарядки електронних пристроїв, сигналізація, якісні замки та GPS-моніторинг. Хороший мікроавтобус повинен бути максимально безпечним і комфортним. Особливо, якщо він використовується на довгих міжнародних маршрутах.

Читайте також:  Яке покриття для підлоги для того чи іншого приміщення?

Низькі експлуатаційні витрати та надійність

Незалежно від того, чи потрібен мікроавтобус для коротких поїздок на роботу або для далеких подорожей, важливими є низька витрата палива і надійність. Хороший мікроавтобус не повинен бути занадто дорогим в обслуговуванні або мати несправності. Кожна зупинка в дорозі для дозаправлення або усунення несправності — це додаткові витрати та непотрібна втрата часу, що дезорганізує роботу компанії.

Комфорт водіння

Мікроавтобус повинен бути зручним як для водія, так і для пасажирів. Це стосується не тільки вищезгаданих численних відсіків для зберігання речей і кондиціонера, але й зручних сидінь або спального місця. Можливість складання сидінь і збільшення багажного відділення або додаткового багажного відсіку є додатковими перевагами, які підвищать комфорт пасажирської подорожі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я