Ринок «Сагайдачний»: замість кіосків — місця для авто

6

Старі базари із металевими прилавками поступово відходять у Рівному у минуле. Спершу частину торговців переселили з вулиці Шевченка, потім взялися за ятки на Базарній, Пересопницькій та Полуботці — свіжі городини, квіти та інші крамниці тепер продають у сучасних павільйонах, а на місці колишніх яток обладнують паркомісця. Тепер черга дійде і до тих, хто торгував довкола ринку «Сагайдачний». Міськвиконком одноголосно вирішивши: ці кіоски теж треба демонтувати.

В'ячеслав Качмар, в. начальника управління містобудування та архітектури:

— Пропонуємо звільнити територію від незаконно встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності шляхом демонтажу — на вулиці Гетьмана Сагайдачного та Гетьмана Полуботка, біля ринку «Сагайдачний». Їх там 28.

Юрій Каленський, директор ринку «Сагайдачний»:

— За концепцією міської влади, там з'явиться стоянка, буде благоустрій. Кіоски просто прибираємо, а тих, хто в них працював, уже «розселили». Хто до мене підходив, кожному було щось запропоноване та врегульоване, що могли, то зробили. Вдячний людям, що зрозуміли. Конфліктів ні з підприємцями, ні з владою немає. Домовилися, що робитимемо певні покращення території, якийсь європаркан гарний. Загалом, як зробили цю організацію дорожнього руху навколо ринків, то це добра справа: і від людей чую, і сам так гадаю. Повідкривали вулиці, зробили більше паркомісця, є порядок. Мені це подобається, бо поїздивши Європою і є з чим порівнювати.

Олена РАКС.

Читайте також:  Третяк поїхав до Польщі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я