Різновиди блефаропластики — в чому відмінності?

14
Біопластика

Кожен, хто вже візуально зафіксував на своєму обличчі навислі віки, синці, грижі та мішки під очима, у додаток до яких ще йдуть вікові зморшки, той однозначно знає про блефаропластику.

Хірургічна підтяжка повік – це, мабуть, єдиний і перевірений метод омолодження зони навколо очей з тривалим стійким результатом. У сучасній пластичній хірургії зʼявився новий метод, що дещо відрізняється від класичної операції – це лазерна блефаропластика і її неймовірні можливості.

Завдяки різновидам пластичної підтяжки повік можна повноцінно позбутися всіх дефектів, що порушують естетику зони навколо очей. Далі у статті поговоримо детальніше про кожен з них.

Класична і лазерна блефаропластика

Впродовж останніх двадцяти років за першість в операційній конкурують скальпель та лазерний промінь. При блефаропластиці хірурги використовують обидва методи, але прихильники інноваційних технологій більше довіряють лазерним установкам.

Усі маніпуляції при будь-якому виді блефаропластики проводяться однаково, але при класичній блефаропластиці хірург виконує розрізи на повіках скальпелем, а при лазерній – лазерним променем.

Головні відмінності технологій:

  • лазер є надзвичайно тонким, тому менше травмує шкіру;
  • лазерний розріз у складці повік ідеально прямий та симетричний;
  • лазерна технологія коагулює судини та капіляри при розрізі, тому ризик кровотеч, появи синців і гематом мінімальний;
  • заживлення тканин відбувається набагато швидше і комфортніше;
  • сліди від лазерного доступу загоюються та стають непомітними.

Технологія лазерної блефаропластики дозволяє безпечно працювати як з верхніми повіками, так і з нижніми або в комплексі.

Блефаропластика верхніх повік

Обвисла шкіра верхніх повік, асиметричні та опущені лінії росту брів, ефект “сумного” погляду, віковий птоз – усі ці дефекти можна прибрати завдяки блефаропластиці верхніх повік. Розріз шкіри виконується лазерною установкою у природній складці верхнього повіка. Після операції шви маскуються та стають непомітними.

Читайте також:  Світлофорний уряд не стимулює цифровізації

Блефаропластика нижніх повік

Розріз лазерним променем проводиться уздовж лінії росту вій, завдяки чому пластичний хірург отримує доступ до структур нижнього повіка і проводить всі необхідні маніпуляції. Синці, мішки та жирові грижі видаляються саме цим методом.

Кругова підтяжка повік

Найулюбленіший метод пластичних хірургів, адже завдяки комплексному підходу і роботі абсолютно по всьому периметру зони навколо очей можна досягти якісного омолоджувального ефекту і прибрати мінімум 10-12 років від реального віку пацієнта.

Трансконʼюнктивальний метод

Усі розрізи, доступи та маніпуляції виконуються через слизову оболонку ока на внутрішній частині (конʼюнктиві). Таким чином блефаропластика дає результат операції без слідів хірургічного втручання.

Можливості хірургічної підтяжки повік дійсно вражають, тому не гайте часу на сумніви, а наважуйтесь на такі приємні та контрастні зміни у своїй зовнішності прямо зараз!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я