Рівнянин отримав штраф за вимагання хабаря у онкохворої жінки

6

Рівненський міський суд признав винним чоловіка, який за гроші обіцяв допомогти онкохворій жінці з оформленням іншої групи інвалідності. Він діяв у змові з посадовцем обласного протиопухлинного центру, справу якого розслідують окремо.

Незаконну схему фігуранти організували у листопаді 2025 року. За даними слідства, вони запропонували за 2000 доларів винагороди посприяти жінці, яка через онкологічне захворювання хотіла оформити інвалідність.

У січні 2026 року пацієнтка передала посереднику перші 200 доларів. Тоді ж її направили на зустріч із завідувачем планово-консультативного поліклінічного відділення Рівненського обласного протиопухлинного центру, який також був головою ЛКК та членом експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи.

Біля березня жінка передала решту суми — 1800 доларів. Після цього обвинувачень віддав посадовцю онкоцентру 300 доларів, а решту залишивши собі.

Під час розслідування чоловік визнав свою провину, надавши свідчення щодо іншого учасника схеми та уклав угоду з прокурором.

Суд визначив посреднику схеми штраф у розмірі 76,5 тис. грн. Також після набрання вироком законної сили заставу на суму 33,2 тис. грн, яку за обвинуваченого вніс його син, перерахують на підтримку Збройних Сил України.

Читайте також:  Штрафи та передоплата у Швейцарії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я