Проти закриття салонів краси протестують жінки Кабула

13

Правління талібів в Афганістані стає все більш авторитарним та догматичним. Нещодавно вони наказали про закриття салонів краси в країні. Схоже, що вони жорстко реагують на протести.

 

Жінки Кабула протестують проти закриття салонів краси

У столиці Афганістану Кабулі косметологи проводять акції протесту проти закриття салонів краси за наказом талібів, повідомляють місцеві ЗМІ. На відеозаписах, отриманих Deutsche Presse-Agentur, видно, як десятки демонстрантів тримають на вулиці плакати та вигукують слова “хліб, робота, справедливість”. На іншому відео, поширеному у соціальних мережах, під час демонстрації чути постріли.

Один із учасників підтвердив dpa, що сили безпеки стріляли у повітря. Під час демонстрації у жвавому кабульському кварталі Шарі Нау застосовувалися водомети. Деяких демонстрантів відвезли, додала вона.

Раніше цього місяця правлячий рух “Талібан” розпорядився закрити салони краси в країні до кінця липня. Для афганських жінок це означає втрату однієї з небагатьох можливостей заробити гроші.

Прийшовши до влади у серпні 2021 року, таліби-ісламісти обіцяли, що правитимуть більш помірковано. У результаті їхнє правління стало більш авторитарним і догматичним. За цей час жінки були витіснені із значної частини професій. Їм також заборонено відвідувати університети та вищі школи.

Читайте також:  Нові протести в Ізраїлі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я