Помер колишній міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні

65

Помер колишній міністр закордонних справ Італії та комісар ЄС Франко Фраттіні. Він помер напередодні Різдва у віці 65 років у лікарні у Римі.

Фраттіні двічі обіймав посаду міністра закордонних справ за прем’єр-міністра Сільвіо Берлусконі – спочатку з 2002 по 2004 рік, потім з 2008 по 2011 рік. У проміжку випускник юридичного факультету був комісаром ЄС з питань юстиції з 2004 до 2008 року. Останнім часом Фраттіні з початку року обіймав посаду президента Державної ради у Римі, одного з найвищих судових органів Італійської Республіки. За повідомленнями ЗМІ, він був хворий на рак протягом деякого часу.

Політики всіх мастей вихваляли президента, який народився в Римі, як важлива дійова особа в італійській політиці. Він був «дуже шанований» на всіх своїх посадах і завжди мав загальну повагу, сказав президент Серджо Маттарелла. Глава уряду Джорджія Мелоні назвала Фраттіні «ввічливою та інтелігентною людиною, слугою інститутів, моїм другом». Берлусконі написав на Instagram: «Я завжди пам’ятатиму, як він умів вирішувати складні проблеми з усмішкою, комфортно відчувати себе в будь-якій ролі і ту повагу, яку він випромінював».

Читайте також:  Хайді Клум дала перші натяки на свій костюм на Хелловін

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я