Подорож із дітьми в автобусі: правила підготовки

10
поїздка автобусом

Подорожі автобусом з дітьми стають дедалі більш популярними. Це пояснюється збільшенням зручностей, які пропонує сучасний транспорт. Тепер навіть під час тривалих маршрутів, які проходить, наприклад, автобус Львів – Пльзень, діти можуть почуватися максимально комфортно. Проте як і до будь-якої поїздки, до подорожі з маленькими пасажирами варто готуватися відповідально.

На що звернути увагу під час підготовки до подорожі?

Перш ніж вирушити в подорож автобусом, потрібно продумати багато аспектів. Серед них варто виокремити основні.

Багаж

Для пакування необхідних речей треба мати містку, але легку сумку або валізу з кількома відділеннями, яку візьмете в салон автобуса. В ній мають бути:

  • засоби гігієни — серветки, підгузки, паперові рушники;
  • їжа та напої — поживні страви, вода, легкі перекуси;
  • зручна подушка для комфортного відпочинку дитини;
  • медикаменти — наприклад, ліки проти захитування;
  • змінний одяг.

Щоб дитина не нудьгувала в дорозі, варто взяти із собою улюблені книги, іграшки, розмальовки, планшет із фільмами, іграми та навушниками до нього. Юного пасажира середнього та старшого віку краще посадити біля вікна — йому буде цікаво спостерігати за краєвидами.

Зупинки

Коли автобус на маршруті робить зупинки, це обов’язково треба використати, щоб дати дитині порухатися, подихати свіжим повітрям, сходити в туалет, помити руки та обличчя, з’їсти гарячі страви чи випити чаю.

Безпека

Подорожуючи з дітьми, варто ретельно вибирати компанію-перевізника та звертати увагу на зручності, які вона надає. Для поїздки з немовлям може знадобитись автокрісло, яке допоможе захистити дитину під час руху.
Інформацію про можливість перевезення дитячого візка треба уточнити, ознайомившись із правилами перевізника. Під час вибору місць в автобусі перевагу маєте надавати тим, що знаходяться трохи далі від колісних осей, — це допоможе уникнути найбільших ударів.

Читайте також:  Як обрати готель для бізнес подорожі?

Які рейси вибирати для подорожі з дітьми?

Тривалі подорожі автобусом діти найкраще переносять, коли сплять, тому варто зупинити свій вибір на нічних рейсах. У такому випадку значну частину дороги малюк буде відпочивати й менше втомлюватиметься. Звичайно, не варто забувати про вибір відповідального перевізника, для якого безпека та комфорт пасажирів завжди є в пріоритеті. Одним із найкращих варіантів в Україні є компанія KLR Bus.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я