Почали зростати рахунки за електроенергію? Час перевірити холодильник

24

Хоча холодильник вважається одним з найдовговічніших побутових пристроїв, як зрозуміти, що час задуматися про покупку нового? Пояснює експерт LG Electronics (LG) Андріс Калніньш.

1. Якщо починає зростати споживання електроенергії

Якщо ви стали отримувати вищі рахунки за електрику, а ваші звички використання побутової техніки не змінювалися, можливо, один із ваших приладів несправний і в його роботі спостерігаються збої, внаслідок чого рахунки за електрику можуть побільшати. Наприклад, холодильник може збільшувати споживання електроенергії через нерівномірну роботу компресора, тому слід подумати про його ремонт або заміну.

Ми рекомендуємо переконатися, чи має ваш холодильник вбудовану інтелектуальну технологію, яка дозволяє контролювати його роботу та легко виявляти несправності. Додаток аналізує щоденні навички використання холодильника, що може допомогти навіть скоротити витрати на електроенергію. За потреби програма також дає можливість дистанційно активувати режим енергозбереження холодильника.

2. Якщо холодильник чути

Холодильник – не самий тихий пристрій у будинку, але при його роботі не повинно виникати відчутного шуму. Шум може бути викликаний пошкодженням, а також виникати в тих випадках, коли холодильнику більше десяти років або він старший за максимальний гарантійний термін, зазначений виробником.

У той же час необхідно перевірити, чи правильно встановлено холодильник. Також потрібно переконатися в тому, чи достатньо з обох боків і позаду холодильника залишено місця для вентиляції, чи не надто багато на компресорі пилу і чи не обмежений доступ до нього повітря.

3. Якщо задня стінка холодильника гаряча

Задня частина холодильника має бути теплішою, ніж передня. Якщо ж задня стінка настільки гаряча, що на ній важко довго утримувати долоню, слід звернутися до майстра, який усуне проблему перегріву холодильника, якщо це можливо. Щоб вчасно виявити проблему з холодильником, бажано, щоб він був оснащений інтелектуальною діагностикою.

Читайте також:  Як продовжити молодість серця?

4. Якщо продукти стали швидше псуватися

Неправильне зберігання сприяє тому, що продукти псуються швидше. Наприклад, продукти складені надто близько один до одного, що не дозволяє холодному повітрі вільно циркулювати між ними та довше зберігати їх свіжими. Корисно, якщо холодильник має вбудовану технологію Linear Cooling. Вона допомагає підтримувати рівномірну температуру по всьому холодильнику, що дозволяє довше зберігати продукти свіжими та стежити за температурою всередині холодильника. Якщо в холодильнику спостерігаються перепади температури, через що продукти псуються швидше, можливо, в холодильнику несправна система охолодження, що також може призвести до підвищеного споживання електроенергії.

5. Якщо морозильна камера регулярно замерзає

Ідеальна температура у морозильній камері становить -6 градусів. Якщо вона нижче і ви помічаєте утворення льоду на продуктах у морозильній камері або навколо неї, це може бути викликано серйозною проблемою. Спочатку необхідно розморозити морозильну камеру та поспостерігати за її роботою протягом деякого часу. Якщо ви знову зіткнетеся з тією ж проблемою, настав час купувати новий холодильник.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я