Передчасно померла легендарна співачка Шинейд О’Коннор

35
Шинейд О'Коннор

Як стало відомо, 26 липня 2023 року передчасно померла ірландська співачка Шинейд О’Коннор. Легендарній виконавиці було всього лише 56 років. Про смерть знаменитості повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на рідних жінки. “Сім’я і друзі артистки спустошені і просять усамітнення в цей дуже важкий час”. Подробиці не повідомляють.

Шинейд О’Коннор

Шинейд О'Коннор

Як відомо, Шинейд О’Коннор народилася 8 грудня 1966 року в передмісті Дубліна, Ірландія. Її батьки розлучилися, коли їй було 8 років. Згодом це позначилося на поведінці дівчинки. Так, уже через кілька років майбутню зірку виключили з католицької школи. Незабаром послідував арешт за крадіжку в магазині і Притулок Магдалини.

Шинейд О'Коннор

Здавалося б, яка людина виросте зі складного підлітка і бунтаря? Але все змінив один випадок. У 15 років їй довелося побувати на весіллі родичів. На святі Шинейд виконала пісню Барбри Стрейзанд Evergreen, чим привернула увагу барабанщика гурту In Tua Nua. Почавши працювати з музикантами, О’Коннор остаточно кинула школу і всерйоз зайнялася кар’єрою.

Шинейд О'Коннор

На жаль, через три роки юне дарування вперше зіткнулося з почуттям втрати. 10 лютого 1985 року її мати втратила контроль над машиною через обмерзання на дорозі і врізалася в автобус. Жінка померла на місці. Сама ж Шинейд, накопичивши достатню суму під час виступів у дублінських кафе, вступила до музичного коледжу.

Чотири шлюби, біполярний розлад і бажання покінчити з життям

Шинейд О'Коннор

Далі був переїзд до Лондона, різке зростання кар’єри і перший альбом The Lion The Cobra. Варто зазначити, що останній був високо оцінений критиками. Але вже у 2003 році співачка заявила про закінчення кар’єри, маючи намір зайнятися вивченням теології. Примітно, що згодом вона прийме іслам і навіть змінить ім’я на Магду Давітт.

Читайте також:  Хейтери знову критикують фігуру Селени Гомес

Шинейд О'Коннор

За роки свого життя Шинейд О’Коннор була чотири рази одружена і народила чотирьох дітей. Так, вона подарувала життя трьом синам: Джейку Рейнольдсу 1987 року, Шейну 2004 року та Єшуа Бонаді 2006 року. А також доньці Ройсін Вотерс 1996 року. Що цікаво, четвертий союз артистка уклала 2011 року. Але вже через 16 днів розлучилася, визнавши, що це одруження було поспішним і взагалі помилкою.

Шинейд О'Коннор

В останні роки доля остаточно відвернулася від талановитої співачки. Біполярний розлад, бажання покінчити з життям, передчасна смерть Шейна і навіть онкологія. У березні 2023 року Шинейд востаннє з’явилася на публіці, прийнявши нагороду за найкращий ірландський класичний альбом 1990 року. А 26 липня її життя обірвалося. Світла пам’ять.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я