Пастором з Рівненщини зайнялася ФБР через педофілію

509

Справжнім шоком для протестантів на Рівненщині стали звинувачення в аморальній поведінці пастора Василя Кравчука. Останній служить у селі Збуж, що на Костопільщині.

Американський пастор українського походження Рассел Коретс написав у Facbook, що Василь Кравчук подорожував проповідував у церквах США, де домагався дітей.

–  Я спілкувався з багатьма особами які є жертвами, і прості факти, про які я дізнався, жахливі, і їх достатньо, щоб ця особа сиділа у в’язниці до кінця свого життя. Йдеться річ про неповнолітніх і реальне сексуальне насильство, – розповідає Коретс.

Одразу була сформована спеціальна комісія, яка перевірила усі докази, повідомляє обласне об’єднання євангельських християн баптистів.

Після вивчення усіх фактів Рівненська обласне об’єднання Української церкви ХВЄ дало слово пастору Василю Кравчук, який визнав свої проступки. У нього забрали сан та відлучили від церкви.

Оскільки частину злочинів було здійснено на території США,  цю справу розслідує ФБР. Наразі невідомо, скільки дітей постраждало від дій пастора.

Читайте також:  Загинула молода дівчина з Володимирця, яку віз п’яний водій (ФОТО)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я