Олімпійські кільця встановлять на Ейфелеву вежу в Парижі

10
Ейфелева вежа

На кожній Олімпіаді п’ять величезних кілець встановлюються на символічному місці в місті-господарі. У Парижа було відразу кілька варіантів, але фаворит, звісно, очевидний.

Олімпійські кільця ігор у Парижі будуть встановлені на Ейфелевій вежі, пише газета Parisien.

За інформацією видання, п’ять переплетених кілець: синє, жовте, чорне, зелене і червоне, що символізують п’ять континентів, які беруть участь в Олімпіаді, будуть встановлені на висоті 60 метрів над землею, між першим і другим ярусами вежі.

Цей 324-метровий пам’ятник є одним із найбільш упізнаваних серед туристів по всьому світу.

Крім кілець, Ейфелева вежа виділиться тим, що займе центральне місце на прийдешніх іграх: її декорація стане завершальним акордом церемонії відкриття, а також тут, на Арені Шам-де-Мар, відбудуться змагання з пляжного волейболу.

Неподалік, на Трокадеро, буде створено Чемпіонський парк – величезна зона для вболівальників, де медалісти щодня взаємодіятимуть із публікою.

Крім того, Ейфелева вежа буде представлена на Олімпійських і Паралімпійських медалях, створених компанією Maison Chaumet з додаванням вставки з металу, що зберігся після різних робіт на конструкціях вежі.

За даними видання, розмір кілець становитиме 29 метрів завширшки і 15 метрів заввишки. Як і факели, які з церемонією Олімпійського вогню відвідають усі важливі куточки Франції, кільця для Ейфелевої вежі на 100% зроблені з переробленого металу.

Олімпійські ігри – 2024 відбудуться в Парижі з 26 липня по 11 серпня 2024 року.

Читайте також:  Стали відомі переможці спортивного "Оскара"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я