Олімпійці в Парижі отримають по два презервативи на день

13
презерватив

Організатори Ігор сподіваються, що в місті любові без обмежень і пандемій французька атмосфера знову оселить любов у людях.

На Олімпіаді в Парижі учасникам видадуть 300 тис. презервативів для “веселого настрою”, повідомляє телеканал Sky News, який провів інтерв’ю з директором олімпійського селища Лораном Мішо.

За його словами, кожен із 9000 атлетів отримає в середньому по два презервативи на день. Не варто переживати і за навантаження на ліжка. За словами Мішо, їхні каркаси зроблені з картону, проте мають витримати до 250 кг – тобто гарантовано двох людей.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Paris2024 (@paris2024)

“Така кількість потрібна, щоб гарантувати, що кожен матиме те, на що він чекає і чого потребує. Дуже важливо, щоб веселий настрій тут став чимось значним”, – розповів директор села для спортсменів.

Його команда хотіла створити в Парижі місце, де спортсмени почувалися б украй комфортно та радісно.

На минулих літніх Олімпійських іграх у Токіо 2021 року секс був суворо заборонений. Причина – поширення коронавірусу. Однак зараз, за словами організаторів, спортсмени зможуть надолужити згаяне, а Париж – виправдати статус міста кохання.

Чим нагодують атлетів

У “сільському” меню немає основних страв французької кухні, але, як зазначив Лоран Мішо, спортсмени точно будуть добре нагодовані. Він також розповів, що за запитом кухарі з радістю приготують саме національні страви.

Обіцяють тут 350 метрів шведського столу з їжею з різних країн світу і на будь-який смак.

Що стосується алкоголю, Мішо повідомив, що він все ще є табу для спортсменів і не тільки. Тобто в олімпійському селищі його буде не дістати, а ось у самій французькій столиці учасники зможуть спробувати шампанського “стільки, скільки захочуть”.

Читайте також:  Олімпійський вогонь запалили в Греції: як він добиратиметься до Парижа?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я