Один з медзакладів міста отримає теплові насоси вартістю 100 тисяч євро

10

Таким чином, автономно від централізованого опалення в будівлі критичної інфраструктури буде тепло.

ЦПМСД “Центральний” отримає теплові насоси за 100 тисяч євро. Щоб забезпечити пацієнтам та працівникам КНП ЦПМСД “Центральний” (міська поліклініка на вул. Драгоманова) нормальні умови для лікування та роботи – в заклад буде закуплено і встановлено теплові насоси загальною вартістю 100 тис євро. 

Як розповів директор Департаменту економічного розвитку Володимир Липко, закупівля і встановлення відбудеться не за кошти міського бюджету, а завдяки грантовій допомозі, яку вдалося отримати в рамках проекту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”. Фінансує проект Уряд Федеративної Республіки Німеччина. З міського бюджету ніяких коштів витрачено не буде.

“Це важливо не лише з точки зору впровадження альтернативних джерел теплової енергії, а й суттєва економія для бюджету громади, бо комунальні послуги міських медичних закладів оплачує не НЗСУ, а саме міський бюджет. То ж тепер зможемо перенаправити вивільнені кошти на інші нагальні потреби. Відповідний проект рішення був підтриманий депутатами і запущений в роботу” – відзначив Володимир Липко.

Читайте також:  Начальниця рівненського Управління культури і туризму народила сина

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я